A A A Change to contrast
2010 Scholarship holders
Created by:Karol Lech 03.12.2009, 13:09

 

List of selected candidates for Sports Scholarships and Olympic Scholarships:


I. Discipline Team Athletic Scholarship for the period 01.07.2010 – 31.12.2010.

 

Dzielnicowe Towarzystwo Sportowe HELIOS:

1. Bartosz Łuckiewicz – futsal 180 PLN.
2. Mariusz Wiszowaty - futsal 180 PLN.
3. Marcin Bochenek - futsal 180 PLN.
4. Karol Domalewski - futsal 180 PLN.
5. Jakub Budźko - futsal 180 PLN.
6. Piotr Ponimasz - futsal 180 PLN.
7. Norbert Jendruczek - futsal 180 PLN.
8. Tomasz Koniczek - futsal 180 PLN.

 

MOKS „Słoneczny Stok”:

1. Michał Osypiuk - futsal 230 PLN.
2. Michał Tchórznicki - futsal 230 PLN.
3. Mariusz Malinowski - futsal 230 PLN.
4. Krzysztof Kożuszkiewicz - futsal 230 PLN.
5. Karol Szczawiński– futsal 230 PLN.
6. Krzysztof Gieniusz– futsal 230 PLN.
7. Kamil Stoczko– futsal 230 PLN.
8. Adrian Citko– futsal 230 PLN.
9. Przemysław Borsuk – handball 230 PLN.
10. Marek Bojaryn – handball 230 PLN.
11. Grzegorz Klepacki – handball 230 PLN.
12. Karol Kosiński – handball 230 PLN.
13. Marcin Kobus – handball 230 PLN.
14. Grzegorz Klepacki – handball 230 PLN.
15. Przemysław Kiedysz – handball 230 PLN.
16. Mateusz Chyliński – handball 230 PLN.
17. Piotr Zdzienicki – table tennis 230 PLN.
18. Marcin Rafał Jarkowski – table tennis 230 PLN.
19. Sławomir Cylwik – table tennis 230 PLN.
20. Artur Białek – table tennis 230 PLN.

 

UKS „DOJLIDY” Białystok:

1. Piotr Napiórkowski – table tennis 230 PLN.
2. Daniel Puchalski – table tennis 230 PLN.
3. Krzysztof Kaczmarek – table tennis 230 PLN.
4. Piotr Anchim – table tennis 230 PLN.

 

AZS Białystok:

1. Małgorzata Właszczuk – women's volleyball 350 PLN.
2. Agnieszka Starzyk-Bonach – women's volleyball 350 PLN.
3. Katarzyna Wysocka – women's volleyball 350 PLN.
4. Magdalena Feiruz Saad – women's volleyball 350 PLN.
5. Małgorzata Cieśla – women's volleyball 350 PLN.
6. Joanna Szeszko – women's volleyball 350 PLN.
7. Marta Wójcik – women's volleyball 350 PLN.
8. Paulina Gajewska – women's volleyball 350 PLN.

 

Podlaski Klub Koszykówki „ŻUBRY”:

1. Dawid Malinowski– basketball 180 PLN.
2. Maciej Bałabuch – basketball 180 PLN.
3. Tomasz Kujawa – basketball 180 PLN.
4. Adam Sieliwonik – basketball 180 PLN.
5. Rafał Kulikowski – basketball 180 PLN.
6. Arkadiusz Zabielski – basketball 180 PLN.
7. Piotr Brzozowski – basketball 180 PLN.
8. Mariusz Rapucha – basketball 180 PLN.


II. Individual discipline - Scholarship for the period 01.07.2010 – 31.12.2010r.


Uczniowski Klub Sportowy „Hubal” Białystok:
1. Nadieżda Kostiuczyk – badminton 600 PLN.
2. Robert Mateusiak – badminton 600 PLN.
3. Ewa Jarocka-Burniewicz - badminton 350 PLN.
4. Jan Rudziński – badminton 350 PLN.
5. Michał Rogalski – badminton 350 PLN.
6. Robert Kowalczyk – badminton 350 PLN.
7. Ewa Piotrowska – badminton 250 PLN.
8. Edyta Tarasewicz – badminton 250 PLN.
9. Julita Grzegorzewska – badminton 200 PLN.
10. Mateusz Dubowski – badminton 200 PLN.

 

BKS Hetman:

1. Paweł Juszczyk – boxing 350 PLN.
2. Piotr Sielawa – boxing 350 PLN.
3. Beata Koroniecka – boxing 200 PLN.
4. Filip Twarowski – judo 200 PLN.

 

Klub Sportowy Cristal:

1. Katarzyna Cichosz – boxing 350 PLN.
2. Izabela Gil – boxing 200 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka” Białystok:

1. Izabella Wasilewska – fencing 180 PLN.
2. Laura Kulikowska – fencing 180 PLN.
3. Maja Rakowska – fencing 180 PLN.
4. Aleksandra Gałczyńska – fencing 180 PLN.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Rafał Kalinowski – swimming 180 PLN.
2. Anna Stasiukiewicz – swimming 180 PLN.

 

MKS „Juvenia”:

1. Diana Sokołowska – swimming 350 PLN.
2. Marcin Jabłoński – swimming 250 PLN.


Białostocki Klub Oyama Karate:

1. Artur Milewski – karate 200 PLN.
2. Patryk Zabrocki – karate 200 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „19 BOJARY”:

1. Klaudia Konopko – athletics 400 PLN.
2. Katarzyna Sokólska – athletics 180 PLN.

 

Stowarzyszenie Sportowe „HUMAN”:

1. Dawid Zagórski – kick boxing 200 PLN.
2. Konrad Szymanowski – kick boxing 200 PLN.
3. Maciej Grzegorzewski – kick boxing 200 PLN.


III. SCHOLARSHIP OLYMPIC for period: 01.07.2010 – 31.12.2010r.

 

MKS „Juvenia”:

1. Patrycja Maliszewska – short track 2200 PLN.
2. Jakub Jaworski – short track 2200 PLN.
 

DFA „LOWLANDERS” Białystok – Sport scholarship for 01.01.2010 – 31.12.2010r.

 

Drużyna Futbolu Amerykańskiego „LOWLANDERS” Białystok:

 

1. Dawid Miłek – American Football 250 PLN.
2. Michał Maksimowicz – American Football 250 PLN.
3. Tomasz Żukowski – American Football 250 PLN.
4. Kruciński Mariusz – American Football 250 PLN.
5. Łukasz Lewandowski – American Football 250 PLN.
6. Tomasz Łobodziński – American Football 250 PLN.
7. Adam Żarniewski – American Football 250 PLN.
8. Marcin Iliaszuk – American Football 250 PLN.
9. Maciej Maksimowicz – American Football 250 PLN.
10. Michał Laskowski – American Football 250 PLN.
11. Beniamin Michałowski – American Football 250 PLN.
12. Rafał Bierć – American Football 250 PLN.


II. Individual disciplines - Sport Scholarship for 01.01.2010 – 31.12.2010r.

 

BKS Hetman:

1. Marcin Łęgowski – boxing 650 PLN.
2. Robert Świerzbiński – boxing 650 PLN.
3. Kamil Szeremeta – boxing 650 PLN.
4. Andrzej Liczik – boxing 650 PLN.
5. Michał Syrowatka – boxing 650 PLN.
6. Krystian Sielawa – boxing 650 PLN.
7. Ewelina Wołosik – judo 250 PLN.

 

Kaisho Karate Klub:

1. Patryk Legut - karate 250 PLN.
2. Gabriel Klejbuk - karate 250 PLN.
3. Andrzej Topolewski - karate 250 PLN.
4. Maciej Lejdward - karate 250 PLN.

 

Klub Sportowy Cristal:

1. Piotr Gudel – boxing 650 PLN.
2. Karolina Bagnowska – boxing 650 PLN.
3. Maciej Mierzyński – boxing 400 PLN.
4. Dawid Sławiński – boxing 400 PLN.
5. Roger Hryniuk – boxing 350 PLN.
6. Adam Bielawski – boxing 250 PLN.
7. Diana Kulhawik – boxing 250 PLN.
8. Patrycja Bartoszko – boxing 250 PLN.
9. Katarzyna Zaniewska – boxing 250 PLN.


Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka” Białystok:

1. Anna Ciwoniuk – fencing 400 PLN.

 

Klub Sportowy „Podlasie”:

1. Kamila Stepaniuk – high jump 800 PLN.
2. Krzysztof Krzywosz – shot put 650 PLN.
3. Martyna Bielawska – high jump 650 PLN.
4. Jacek Roszko – short runs 650 PLN.
5. Michał Smalec – endurance runs 850 PLN.
6. Kamil Kryński – short runs 650 PLN.
7. Anna Wojtulewicz– runs for 100m 400 PLN.
8. Emil Krzysztof Hermanowicz – short runs 400 złPLN.
9. Karol Sienkiewicz – short runs 400 PLN.
10. Malwina Katarzyna Sobierajska – hammer throw 400 PLN.
11. Magdalena Żynel – sprint 400 PLN.
14. Piotr Radziwon – shot put 400 PLN.
15. Wojciech Nowicki – hammer throw 400 PLN.
16. Grzegorz Kossakowski – relay 400 PLN.
17. Joanna Rogowska – short runs 400 PLN.
18. Łukasz Opryszczko – wrestling 400 PLN.
19. Maciej Hasiec – wrestling 400 PLN.
20. Dariusz Ryżykow – wrestling 400 PLN.
21. Adam Kosmaczewski – wrestling 400 PLN.
22. Maciej Michalczuk – wrestling 400 PLN.
23. Robert Wajszczuk – wrestling 400 PLN.
24. Paula Kozłow – wrestling 300 PLN.
25. Małgorzata Raciborska – discus throw 250 PLN.
26. Damian Roszko – middle runs 450 PLN.
27. Paula Marta Kopciewska – middle runs 250 PLN.
28. Paulina Mikiewicz – middle runs 250 PLN.
29. Łukasz Samełko – short runs 250 zł.
30. Marcin Orszewski – relay 250 PLN.
31. Rafał Borowik – octathlon 250 PLN.
32. Bogdan Sawicki – sprint 250 PLN.
33. Piotr Milewski – high jump 250 PLN.
34. Justyn Urban – short runs 250 PLN.
35. Łukasz Piwowarczyk – wrestling 250 PLN.
36. Monika Szlejter – wrestling 250 PLN.

 

SKS „Cresovia”:

1. Andrzej Charytoniuk – Canoeing 400 PLN.
2. Tomasz Mróz – Canoeing 400 PLN.
3. Michał Mróz – Canoeing 400 PLN.
4. Karol Andrukiewicz – Canoeing 250 PLN.
5. Jakub Kardasz – Canoeing 250 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Dojlidy”:

1. Paweł Skowroński – Canoeing 900 PLN.
2. Sandra Pawełczak – Canoeing 800 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Kaliber”:

1. Jarosław Chyżyński – shooting sports 250 PLN.
2. Patryk Jakubowski – shooting sports 250 PLN.
3. Paweł Pietruk – shooting sports 250 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy Osiedla Bacieczki:

1. Daniel Grabowski – powerlifting 900 PLN.
2. Adam Citko – powerlifting 450 PLN.
3. Artur Giczan – powerlifting 450 PLN.
4. Mateusz Wołowicz – powerlifting 450 PLN.
5. Mariusz Snarski – powerlifting 400 PLN.
6. Andrzej Milanowski – powerlifting 250 PLN.

7. Robert Milanowski – powerlifting 250 PLN.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Krzysztof Smorszczewski – shot put 700 PLN.
2. Anna Omielan – swimming 700 PLN.
3. Artur Rubaszewski – javelin throw 500 PLN.
4. Anna Raszczuk – discus throw 500 PLN.
5. Mateusz Woroszył – shot put 500 PLN.
6. Bogusław Kraszewski – athletics 500 PLN.
7. Barbara Barszcz – table tennis 500 PLN.
8. Rafał Czuper – table tennis 500 PLN.
9. Adam Włoskowski – swimming 500 zł.
10. Agnieszka Twerdochlib – swimming 500 PLN.
11. Paweł Lewko – swimming 500 PLN.
12. Kamil Drągowski – swimming 500 PLN.
13. Paweł Bibułowicz – athletics 500 PLN.
14. Tomasz Juchimowicz – swimming 500 PLN.
15. Jakub Kozłowski – swimming 500 PLN.
16. Jakub Busłowski – swimming 500 PLN.
17. Marcin Łaszkiewicz – swimming 500 PLN.
18. Wojciech Kosowki – sports shooting 500 PLN.
19. Wojciech Halicki – shot put 400 PLN.
20. Anna Białowąs – athletics 400 PLN.
21. Anna Ostrowierch – athletics 400 PLN.
22. Michał Storonowicz – table tennis 300 PLN.
23. Wojciech Spytkowski – swimming 300 PLN.

 

MKS „Juvenia”:

1. Patrycja Maliszewska – short track 1000 PLN.
2. Paula Bzura – short track 1000 PLN.
3. Jakub Jaworski – short track 1000 PLN.
4. Bartosz Konopko – short track 800 PLN.
5. Dariusz Kulesza – short track 800 PLN.
6. Karolina Regucka – short track 800 PLN.
7. Anna Romanowicz – short track 800 PLN.
8. Rafał Piórecki – short track 800 PLN.
9. Łukasz Michalczuk – short track 800 PLN.
10. Jakob Borowski – short track 800 PLN.
11. Agnieszka Bawerna – short track 650 PLN.
12. Beata Podwysocka – short track 650 PLN.
13. Wojciech Kraśnicki – short track 650 PLN.
14. Agnieszka Olechnicka – short track 400 PLN.
15. Anna Twarowska – short track 400 PLN.
16. Marcin Makarczuk-Jackowski – short track 400 PLN.
17. Natalia Kozłowska – short track 400 PLN.
18. Marcin Bogdan – short track 400 PLN.
19. Dawid Rzemieniecki – short track 400 PLN.
20. Agata Bogdan – short track 400 PLN.
21. Piotr Safrończyk – swimming 400 PLN.
22. Agnieszka Tawrel – short track 400 PLN.
23. Kamil Dziubek – short track 400 PLN.
24. Radosław Zawiślak – short track 400 PLN.

 

Białostocki Klub Oyama Karate:

1. Dawid Kiszycki – karate 1000 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „WYGODA”:

1. Robert Pietrzak – cycling 400 PLN.
2. Konrad Oksimowicz – cycling 250 PLN.


Towarzystwo Tenisowe „Stanley”:

1. Paweł Tarasewicz – tennis 250 PLN.

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Stoczek 45”:

1. Mateusz Karakreko – taekwon-do 250 PLN.
2. Aleksander Nieczajew – taekwon-do 250 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „TROPS”:

1. Ilona Opalińska – mountain bike orienteering 650 PLN.
2. Artur Jackiewicz – mountain bike orienteering 400 PLN.
3. Anna Bukrym – mountain bike orienteering 400 PLN.
4. Sebastina Niczyporuk – mountain bike orienteering 250 PLN.
5. Iwona Szustkowska – mountain bike orienteering 250 PLN.
6. Konrad Niczyporuk – mountain bike orienteering 250 PLN.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Muaythai i K-1 Rules:

1. Bartosz Botwina – muaythai 250 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół-Asy”:

1. Izabela Kożuchowska – tennis 250 PLN.

 

Automobilklub Podlaski:

1. Mateusz Surynowicz – karting 250 PLN.
2. Hubert Kalinowski – karting 250 PLN.

 

Towarzystwo Lotnicze Białystok:

1. Tomasz Kudaszewicz – powered parachutes 1000 PLN.


III. Olympic Scholarships for 01.01.2010 – 31.12.2010r.

 

Klub Sportowy „PODLASIE”:

1. Kamila Stepaniuk – high jump 400 PLN.
2. Krzysztof Krzywosz – shot put 400 PLN.

 

Klub Sportowy Cristal:

1. Piotr Gudel – boxing 400 PLN.
2. Karolina Bagnowska – boxing 400 PLN.
3. Maciej Mierzyński – boxing 400 PLN.

Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL”:

1. Nadieżda Kostiuczyk – badminton 1000 PLN.
2. Robert Mateusiak – badminton 1000 PLN.

 

MKS „Juvenia”:
1. Paula Bzura – short track 400 PLN.
2. Bartosz Konopko – short track 400 PLN.
3. Dariusz Kulesza – short track 400 PLN.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Krzysztof Smorszczewski – shot put 400 PLN.
2. Anna Omielan – swimming 400 PLN.
3. Wojciech Kosowski – sport shooting 400 PLN.
4. Anna Raszczuk – discus throw 400 PLN.
5. Agnieszka Twerdochlib – swimming 400 PLN.
6. Adam Włoskowski – swimming 400 PLN.
7. Konrad Andrzejuk – goallball 400 PLN.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Dojlidy” Białystok:

1. Sandra Pawełczak – canoeing 1000 PLN.
2. Paweł Skowroński – canoeing 1000 PLN.

 

Last Modification:Kamil Waligóra 25.08.2010, 12:41