A A A Przełącz na wysoki kontrast
Stypendyści 2010
Utworzony przez: Karol Lech 03.12.2009, 13:09

 

Lista wytypowanych kandydatów do uzyskania Stypendiów Sportowych oraz Stypendiów Olimpijskich:


I. Dyscypliny zespołowe Stypendium Sportowe na okres 01.07.2010 – 31.12.2010r.

 

Dzielnicowe Towarzystwo Sportowe HELIOS:

1. Bartosz Łuckiewicz – futsal 180 zł.
2. Mariusz Wiszowaty - futsal 180 zł.
3. Marcin Bochenek - futsal 180 zł.
4. Karol Domalewski - futsal 180 zł.
5. Jakub Budźko - futsal 180 zł.
6. Piotr Ponimasz - futsal 180 zł.
7. Norbert Jendruczek - futsal 180 zł.
8. Tomasz Koniczek - futsal 180 zł.

 

MOKS „Słoneczny Stok”:

1. Michał Osypiuk - futsal 230 zł.
2. Michał Tchórznicki - futsal 230 zł.
3. Mariusz Malinowski - futsal 230 zł.
4. Krzysztof Kożuszkiewicz - futsal 230 zł.
5. Karol Szczawiński– futsal 230 zł.
6. Krzysztof Gieniusz– futsal 230 zł.
7. Kamil Stoczko– futsal 230 zł.
8. Adrian Citko– futsal 230 zł.
9. Przemysław Borsuk – piłka ręczna 230 zł.
10. Marek Bojaryn – piłka ręczna 230 zł.
11. Grzegorz Klepacki – piłka ręczna 230 zł.
12. Karol Kosiński – piłka ręczna 230 zł.
13. Marcin Kobus – piłka ręczna 230 zł.
14. Grzegorz Klepacki – piłka ręczna 230 zł.
15. Przemysław Kiedysz – piłka ręczna 230 zł.
16. Mateusz Chyliński – piłka ręczna 230 zł.
17. Piotr Zdzienicki – tenis stołowy 230 zł.
18. Marcin Rafał Jarkowski – tenis stołowy 230 zł.
19. Sławomir Cylwik – tenis stołowy 230 zł.
20. Artur Białek – tenis stołowy 230 zł.

 

UKS „DOJLIDY” Białystok:

1. Piotr Napiórkowski – tenis stołowy 230 zł.
2. Daniel Puchalski – tenis stołowy 230 zł.
3. Krzysztof Kaczmarek – tenis stołowy 230 zł.
4. Piotr Anchim – tenis stołowy 230 zł.

 

AZS Białystok:

1. Małgorzata Właszczuk – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
2. Agnieszka Starzyk-Bonach – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
3. Katarzyna Wysocka – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
4. Magdalena Feiruz Saad – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
5. Małgorzata Cieśla – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
6. Joanna Szeszko – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
7. Marta Wójcik – piłka siatkowa kobiet 350 zł.
8. Paulina Gajewska – piłka siatkowa kobiet 350 zł.

Podlaski Klub Koszykówki „ŻUBRY”:

1. Dawid Malinowski– koszykówka 180 zł.
2. Maciej Bałabuch – koszykówka 180 zł.
3. Tomasz Kujawa – koszykówka 180 zł.
4. Adam Sieliwonik – koszykówka 180 zł.
5. Rafał Kulikowski – koszykówka 180 zł.
6. Arkadiusz Zabielski – koszykówka 180 zł.
7. Piotr Brzozowski – koszykówka 180 zł.
8. Mariusz Rapucha – koszykówka 180 zł.


II. Dyscypliny indywidualne - Stypendium Sportowe na okres 01.07.2010 – 31.12.2010r.


Uczniowski Klub Sportowy „Hubal” Białystok:
1. Nadieżda Kostiuczyk – badminton 600 zł.
2. Robert Mateusiak – badminton 600 zł.
3. Ewa Jarocka-Burniewicz - badminton 350 zł.
4. Jan Rudziński – badminton 350 zł.
5. Michał Rogalski – badminton 350 zł.
6. Robert Kowalczyk – badminton 350 zł.
7. Ewa Piotrowska – badminton 250 zł.
8. Edyta Tarasewicz – badminton 250 zł.
9. Julita Grzegorzewska – badminton 200 zł.
10. Mateusz Dubowski – badminton 200 zł.

 

BKS Hetman:

1. Paweł Juszczyk – boks 350 zł.
2. Piotr Sielawa – boks 350 zł.
3. Beata Koroniecka – boks 200 zł.
4. Filip Twarowski – judo 200 zł.

 

Klub Sportowy Cristal:

1. Katarzyna Cichosz – boks 350 zł.
2. Izabela Gil – boks 200 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka” Białystok:

1. Izabella Wasilewska – szermierka 180 zł.
2. Laura Kulikowska – szermierka 180 zł.
3. Maja Rakowska – szermierka 180 zł.
4. Aleksandra Gałczyńska – szermierka 180 zł.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Rafał Kalinowski – pływanie 180 zł.
2. Anna Stasiukiewicz – pływanie 180 zł.

 

MKS „Juvenia”:

1. Diana Sokołowska – pływanie 350 zł.
2. Marcin Jabłoński – pływanie 250 zł.


Białostocki Klub Oyama Karate:

1. Artur Milewski – karate 200 zł.
2. Patryk Zabrocki – karate 200 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „19 BOJARY”:

1. Klaudia Konopko – lekkoatletyka 400 zł.
2. Katarzyna Sokólska – lekkoatletyka 180 zł.

 

Stowarzyszenie Sportowe „HUMAN”:

1. Dawid Zagórski – kick boxing 200 zł.
2. Konrad Szymanowski – kick boxing 200 zł.
3. Maciej Grzegorzewski – kick boxing 200 zł.


III. STYPENDIUM OLIMPIJSKIE na okres 01.07.2010 – 31.12.2010r.

 

MKS „Juvenia”:

1. Patrycja Maliszewska – short track 2200 zł.
2. Jakub Jaworski – short track 2200 zł.
 

DFA „LOWLANDERS” Białystok – Stypendium Sportowe na okres 01.01.2010 – 31.12.2010r.

Drużyna Futbolu Amerykańskiego „LOWLANDERS” Białystok:

1. Dawid Miłek – futbol amerykański 250 zł.
2. Michał Maksimowicz – futbol amerykański 250 zł.
3. Tomasz Żukowski – futbol amerykański 250 zł.
4. Kruciński Mariusz – futbol amerykański 250 zł
5. Łukasz Lewandowski – futbol amerykański 250 zł
6. Tomasz Łobodziński – futbol amerykański 250 zł
7. Adam Żarniewski – futbol amerykański 250 zł
8. Marcin Iliaszuk – futbol amerykański 250 zł
9. Maciej Maksimowicz – futbol amerykański 250 zł
10. Michał Laskowski – futbol amerykański 250 zł
11. Beniamin Michałowski – futbol amerykański 250 zł
12. Rafał Bierć – futbol amerykański 250 zł


II. Dyscypliny indywidualne - Stypendium Sportowe na okres 01.01.2010 – 31.12.2010r.

 

BKS Hetman:

1. Marcin Łęgowski – boks 650 zł.
2. Robert Świerzbiński – boks 650 zł.
3. Kamil Szeremeta – boks 650 zł.
4. Andrzej Liczik – boks 650 zł.
5. Michał Syrowatka – boks 650 zł.
6. Krystian Sielawa – boks 650 zł.
7. Ewelina Wołosik – judo 250 zł.

 

Kaisho Karate Klub:

1. Patryk Legut - karate 250 zł.
2. Gabriel Klejbuk - karate 250 zł.
3. Andrzej Topolewski - karate 250 zł.
4. Maciej Lejdward - karate 250 zł.

 

Klub Sportowy Cristal:

1. Piotr Gudel – boks 650 zł.
2. Karolina Bagnowska – boks 650 zł.
3. Maciej Mierzyński – boks 400 zł.
4. Dawid Sławiński – boks 400 zł.
5. Roger Hryniuk – boks 350 zł.
6. Adam Bielawski – boks 250 zł.
7. Diana Kulhawik – boks 250 zł.
8. Patrycja Bartoszko – boks 250 zł.
9. Katarzyna Zaniewska – boks 250 zł.


Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka” Białystok:

1. Anna Ciwoniuk – szermierka 400 zł.

 

Klub Sportowy „Podlasie”:

1. Kamila Stepaniuk – skok wzwyż 800 zł.
2. Krzysztof Krzywosz – pchnięcie kulą 650 zł.
3. Martyna Bielawska – skok wzwyż 650 zł.
4. Jacek Roszko – biegi krótkie 650 zł
5. Michał Smalec – biegi wytrzymałościowe 850 zł.
6. Kamil Kryński – biegi krótkie 650 zł
7. Anna Wojtulewicz– bieg na 100m 400 zł.
8. Emil Krzysztof Hermanowicz – biegi krótkie 400 zł
9. Karol Sienkiewicz – biegi krótkie 400 zł.
10. Malwina Katarzyna Sobierajska – rzut młotem 400 zł.
11. Magdalena Żynel – sprint 400 zł.
14. Piotr Radziwon – pchnięcie kulą 400 zł.
15. Wojciech Nowicki – rzut młotem 400 zł.
16. Grzegorz Kossakowski – sztafeta 400 zł.
17. Joanna Rogowska – biegi krótkie 400 zł.
18. Łukasz Opryszczko – zapasy 400 zł.
19. Maciej Hasiec – zapasy 400 zł.
20. Dariusz Ryżykow – zapasy 400 zł.
21. Adam Kosmaczewski – zapasy 400 zł.
22. Maciej Michalczuk – zapasy 400 zł.
23. Robert Wajszczuk – zapasy 400 zł.
24. Paula Kozłow – zapasy 300 zł.
25. Małgorzata Raciborska – rzut dyskiem 250 zł
26. Damian Roszko – biegi średnie 450 zł.
27. Paula Marta Kopciewska – biegi średnie 250 zł.
28. Paulina Mikiewicz – biegi średnie 250 zł.
29. Łukasz Samełko – biegi krótkie 250 zł.
30. Marcin Orszewski – sztafeta 250 zł.
31. Rafał Borowik – ośmiobój 250 zł.
32. Bogdan Sawicki – biegi krótkie 250 zł.
33. Piotr Milewski – skok wzwyż 250 zł.
34. Justyn Urban – biegi krótkie 250 zł.
35. Łukasz Piwowarczyk – zapasy 250 zł.
36. Monika Szlejter – zapasy 250 zł.

 

SKS „Cresovia”:

1. Andrzej Charytoniuk – kajakarstwo 400 zł.
2. Tomasz Mróz – kajakarstwo 400 zł.
3. Michał Mróz – kajakarstwo 400 zł.
4. Karol Andrukiewicz – kajakarstwo 250 zł.
5. Jakub Kardasz – kajakarstwo 250 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Dojlidy”:

1. Paweł Skowroński – kajakarstwo 900 zł.
2. Sandra Pawełczak – kajakarstwo 800 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Kaliber”:

1. Jarosław Chyżyński – strzelectwo sportowe 250 zł.
2. Patryk Jakubowski – strzelctwo sportowe 250 zł.
3. Paweł Pietruk – strzelectwo sportowe 250 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy Osiedla Bacieczki:

1. Daniel Grabowski – trójbój siłowy 900 zł.
2. Adam Citko – trójbój siłowy 450 zł.
3. Artur Giczan – trójbój siłowy 450 zł.
4. Mateusz Wołowicz – trójbój siłowy 450 zł.
5. Mariusz Snarski – trójbój siłowy 400 zł.
6. Andrzej Milanowski – trójbój siłowy 250 zł.

7. Robert Milanowski – trójbój siłowy 250 zł.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Krzysztof Smorszczewski – pchnięcie kulą 700 zł.
2. Anna Omielan – pływanie 700 zł.
3. Artur Rubaszewski – rzut oszczepem 500 zł.
4. Anna Raszczuk – rzut dyskiem 500 zł.
5. Mateusz Woroszył – pchnięcie kulą 500 zł.
6. Bogusław Kraszewski – lekkoatletyka 500 zł.
7. Barbara Barszcz – tenis stołowy 500 zł.
8. Rafał Czuper – tenis stołowy 500 zł.
9. Adam Włoskowski – pływanie 500 zł.
10. Agnieszka Twerdochlib – pływanie 500 zł.
11. Paweł Lewko – pływanie 500 zł.
12. Kamil Drągowski – pływanie 500 zł.
13. Paweł Bibułowicz – lekkoatletyka 500 zł.
14. Tomasz Juchimowicz – pływanie 500 zł
15. Jakub Kozłowski – pływanie 500 zł.
16. Jakub Busłowski – pływanie 500 zł.
17. Marcin Łaszkiewicz – pływanie 500 zł.
18. Wojciech Kosowki – strzelectwo sportowe 500 zł.
19. Wojciech Halicki – pchnięcie kulą 400 zł.
20. Anna Białowąs – lekkoatletyka 400 zł.
21. Anna Ostrowierch – lekkoatletyka 400 zł.
22. Michał Storonowicz – tenis stołowy 300 zł.
23. Wojciech Spytkowski – pływanie 300 zł.

 

MKS „Juvenia”:

1. Patrycja Maliszewska – short track 1000 zł.
2. Paula Bzura – short track 1000 zł.
3. Jakub Jaworski – short track 1000 zł.
4. Bartosz Konopko – short track 800 zł.
5. Dariusz Kulesza – short track 800 zł.
6. Karolina Regucka – short track 800 zł.
7. Anna Romanowicz – short track 800 zł.
8. Rafał Piórecki – short track 800 zł.
9. Łukasz Michalczuk – short track 800 zł.
10. Jakob Borowski – short track 800 zł.
11. Agnieszka Bawerna – short track 650 zł.
12. Beata Podwysocka – short track 650 zł.
13. Wojciech Kraśnicki – short track 650 zł.
14. Agnieszka Olechnicka – short track 400 zł.
15. Anna Twarowska – short track 400 zł.
16. Marcin Makarczuk-Jackowski – short track 400 zł.
17. Natalia Kozłowska – short track 400 zł.
18. Marcin Bogdan – short track 400 zł.
19. Dawid Rzemieniecki – short track 400 zł.
20. Agata Bogdan – short track 400 zł.
21. Piotr Safrończyk – pływanie 400 zł.
22. Agnieszka Tawrel – short track 400 zł.
23. Kamil Dziubek – short track 400 zł.
24. Radosław Zawiślak – short track 400 zł

 

Białostocki Klub Oyama Karate:

1. Dawid Kiszycki – karate 1000 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „WYGODA”:

1. Robert Pietrzak – kolarstwo 400 zł.
2. Konrad Oksimowicz – kolarstwo 250 zł.


Towarzystwo Tenisowe „Stanley”:

1. Paweł Tarasewicz – tenis ziemny 250 zł.

 

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „Stoczek 45”:

1. Mateusz Karakreko – taekwon-do 250 zł.
2. Aleksander Nieczajew – taekwon-do 250 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „TROPS”:

1. Ilona Opalińska – jazda na orientację 650 zł.
2. Artur Jackiewicz – jazda na orientację 400 zł.
3. Anna Bukrym – jazda na orientację 400 zł.
4. Sebastina Niczyporuk – jazda na orientację 250 zł.
5. Iwona Szustkowska – jazda na orientację 250 zł.
6. Konrad Niczyporuk – jazda na orientację 250 zł.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Muaythai i K-1 Rules:

1. Bartosz Botwina – muaythai 250 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Sokół-Asy”:

1. Izabela Kożuchowska – tenis ziemny 250 zł.

 

Automobilklub Podlaski:

1. Mateusz Surynowicz – karting 250 zł.
2. Hubert Kalinowski – karting 250 zł.

 

Towarzystwo Lotnicze Białystok:

1. Tomasz Kudaszewicz – motoparalotnia 1000 zł.


III. STYPENDIUM OLIMPIJSKIE na okres 01.01.2010 – 31.12.2010r.

 

Klub Sportowy „PODLASIE”:

1. Kamila Stepaniuk – skok wzwyż 400 zł.
2. Krzysztof Krzywosz – pchnięcie kulą 400 zł.

 

Klub Sportowy Cristal:

1. Piotr Gudel – boks 400 zł.
2. Karolina Bagnowska – boks 400 zł.
3. Maciej Mierzyński – boks 400 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „HUBAL”:

1. Nadieżda Kostiuczyk – badminton 1000 zł.
2. Robert Mateusiak – badminton 1000 zł.

 

MKS „Juvenia”:
1. Paula Bzura – short track 400 zł.
2. Bartosz Konopko – short track 400 zł.
3. Dariusz Kulesza – short track 400 zł.

 

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Krzysztof Smorszczewski – pchnięcie kulą 400 zł.
2. Anna Omielan – pływanie 400 zł.
3. Wojciech Kosowski – strzelectwo sportowe 400 zł.
4. Anna Raszczuk – rzut dyskiem 400 zł.
5. Agnieszka Twerdochlib – pływanie 400 zł.
6. Adam Włoskowski – pływanie 400 zł.
7. Konrad Andrzejuk – goallball 400 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Dojlidy” Białystok:

1. Sandra Pawełczak – kajakarstwo 1000 zł.
2. Paweł Skowroński – kajakarstwo 1000 zł.

 

Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 25.08.2010, 12:41