Elementy Kampanii Zewnętrznej Białegostoku

Proces powstawania

Reklama radiowa

KRÓTKI OPIS KAMPANII 2010

Pokazujemy nowy Białystok - miejsce łamiące stereotyp Polski B, miejsce z bogatą ofertą dla inwestora, turysty i potencjalnego mieszkańca.

Zmiana na Wschodzie kraju z centrum w Białymstoku. Miasto otwiera nowy rozdział w swojej historii. Progres regionu i idące za tym możliwości dla turystyki i inwestycji.

Kapitał ludzki, młodzi, wykształceni, z energią do pracy, z pasją, z głową otwartą i pełną pomysłów - dobra lokalizacja dla nowych technologii, rozwiązań, inwestycji. Nowa Polska.

OPIS SZCZEGÓŁOWY KAMPANII 2010

TELEWIZJA

Spot telewizyjny to metafora wschodu, zmiany. Piękna, niewinna istota pokazuję się Światu wzlatując w górę ku niebu. Tłem jest Pałac i unikalne, barokowe ogrody Branickich.

RADIO

Forma wywiadu radiowego. Swobodne wypowiedzi młodych ludzi na temat miasta, w którym żyją – studiują, bawią się, planują przyszłość. Bohaterami spotu jest wolontariuszka, uznana projektantka i sportowiec.

LAYOUT

Wschód Słońca, młodzi ludzie, którzy widzą perspektywy na Wschodzie, nowoczesna prezentacja hasła kampanii. „Wschodzący Białystok” to główny bohater, wyłania się ze światła wschodu, w tle ma architektoniczny symbol Białegostoku (Pałac Branickich), towarzyszą mu mieszkańcy miasta. Całość nawiązuje do przemian, jakie zachodzą we wschodzącym mieście.

SPEKTAKL METROPOLISH

Największym marzeniem całej ludzkości, bez względu na rasę i pochodzenie powinno być ocalenie podstawowych wartości współczesnego świata, takich jak równość, wolność i pokój.”
Fragment spektaklu „Metropolish”
.

Opowiedziana tańcem i muzyką historia ludzi, którzy przebudzili się na obcej ziemi - po zagładzie starego świata. Zagubieni, samotni, przerażeni, starają się przystosować do nowego otoczenia. Każdy znajduje dla siebie jakąś rolę w nowym społeczeństwie. Szybko tworzy się nowa hierarchia. Z bezkształtnej masy poddanych wyłania się jeden bohater, który chce podjąć walkę z systemem. Niestety, nawet nie podejrzewa, że jest tylko częścią tej gry, w której zawsze wygrywają ci, którzy ją wymyślili...

Ostatnia modyfikacja: Dariusz Korolczuk 16.08.2010, 10:16