A A A Przełącz na wysoki kontrast
www.aktywnizawodowo.info
Bądź aktywny zawodowo
www.aktywnizawodowo.info
Bądź aktywny zawodowo
<< poprzednie
1234
następne >>
Aktualności
Autor Dariusz Korolczuk
Data umieszczenia wtorek 27 lipca 2010 12.43
21 i 22 lipca tego roku 35-osobowa delegacja złożona z przedstawicieli białostockich organizacji pozarządowych i Zespołu Konsultacyjnego Organizacji Pozarządowych wraz z pełnomocnikiem Prezydenta Miasta Białegostoku ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi wyjechała na wizytę studyjną do Kowna
 
Autor Dariusz Korolczuk
Data umieszczenia piątek 30 kwietnia 2010 12.15
Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych w Białymstoku wraz z Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych
 
Dane kontaktowe

Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych

ul. Świętojańska 22 lok. 1

15-082 Białystok

tel; fax. 85 732 82 20

kom. 510 095 630

centrum@um.bialystok.pl

Zobacz także ...

Konkurs „Społeczna Dusza” 2009
III edycja

Konkurs "Społeczna Dusza" jest adresowany do wszystkich pracowników administracji publicznej oraz jednostek jej podległych z terenu miasta Białegostoku. Ideą Konkursu jest wyróżnienie tych osób, które poza zajęciami zawodowymi poświęcają swój czas na działalność społeczną i charytatywną, by ukazać mieszkańcom naszego Miasta sylwetki osób, które służąc swą wiedzą i doświadczeniem zawodowym pomagają innym.

 więcej »

Szkoła Pomagania Innym

Wolontariat w ostatnich latach stał się nie tylko popularny, ale i też coraz bardziej potrzebny. Wolontariat w instytucjach, wolontariat w biznesie, ale przede wszystkim wolontariat niosący pomoc dzieciom, osobom starszym… Dlatego czas szkolny to pierwszy etap, na którym można pozyskiwać i kształtować przyszłych wolontariuszy.

więcej »

Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

W roku bieżącym po raz kolejny Prezydent Miasta Białegostoku rozpoczął realizację Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Konkurs miał na celu promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

więcej »

 
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość