A A A Change to contrast
Send to friend Print site
Koncert: Tetris i Małpa w Famie
Start date: 26.03.2010

 

Hip hop na najwyższym poziomie, czyli Tetris i Małpa w Famie.

 

 

 

Ilość i jakość imprez i koncertów hiphopowych w Białymstoku może zadowolić niemal każdego fana gatunku. Wystarczy wspomnieć o powrocie ustawek freestyle'owych do Famy i uruchomieniu cyklicznej imprezy w Metrze (wtorkowe Metro Station).

 

Organizatorzy koncertów stawiają zarówno na uznane marki (wystarczy przypomnieć, że w ostatnich miesiącach Białystok odwiedzili m.in. Doujah Raze, OSTR, Peja, Grubson), jak i na artystów, którzy dopiero niedawno przebili się do świadomości odbiorców rapu.

 

Jednym z nich jest raper o wdzięcznym pseudonimie Małpa - autor nielegalu "„Kilka numerów o czymś” uznanego za najlepszą płytę tego typu w 2009 roku. Już 26 marca w Famie toruński MC wystąpi "u boku" starego wyjadacza - Tetrisa. „Dwuznacznie”, dwa mixtape’y: „Stick2MyNameRight” oraz „Shovany mixtape vol. 1” (oraz, oczywiście, wcześniejsze dokonania) zapewniły mu mocną pozycję na polskiej scenie.

 

Gwiazdy wieczoru będą supportowane przez duet Matys/Sebs (Białystok) i Studio Progres (Białystok).

 

Koncert będzie miał miejsce 26 marca w Famie (start: 20.00). Bilety w cenie 18 zł (przedsprzedaż) można nabyć Famie, Skateshopie Free-Way i sklepie Jazgot. W dniu koncertu wejściówki będą kosztowały 22 zł.

 

http://www.myspace.com/tetmusic
http://www.myspace.com/malpanabitach
 

 
Categories Category I  Category II 
Last Modification:Dariusz Korolczuk 22.03.2010, 13:01
If you have any suggestions, please do not hesitate to contact us
Select category
Description:
User email Confirmation link will be sent via this email More info
captcha
Wpisz kod z obrazka
Send mail
Inne wydarzenia
Słowa kluczowe