A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Pełnomocnik
Utworzony przez: Jan Kowalski 23.11.2009, 11:35

 

Anna Paowska

Anna Pawłowska
Pełnomocnik Prezydenta Miasta Białegostoku
ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi


Z wykształcenia prawnik – ukończyła Wydział Prawa na Uniwersytecie Warszawskim Filii w Białymstoku; otrzymała tytuł trenera społeczności lokalnych po szkoleniu Training the Trainers Course For Social Animators prowadzonym przez The Community Work Trainig Company, University of Leeds, The University of Birmingham. Posiada Certyfikat II stopnia jakości szkoleń Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP w Warszawie; ekspert i trener Stowarzyszenia Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL w Warszawie.


Wykładała przedmiot „Wolontariat w prawie polskim” w Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku i przedmiotu „Wolontariat społeczny” w Nauczycielskim Kolegium Resocjalizacji, Rewalidacji i Wychowania Fizycznego w Białymstoku. Specjalizacja trenerska: aktywizacja środowisk lokalnych, praca metodą wolontariatu, współpraca samorządu z organizacjami pozarządowymi, tworzenie zespołów zadaniowych, komunikacja interpersonalna.


Poznała specyfikę pracy we wszystkich sektorach: posiada doświadczenie w pracy samorządowej, w biznesie i w trzecim sektorze, przez rok była zatrudniona jako elastyczny pracownik. Działania na rzecz organizacji pozarządowych towarzyszą jej na każdym etapie pracy zawodowej.


Założycielka i pierwsza koordynatorka Centrum Wolontariatu w Białymstoku, instruktor harcerski z ponad dwudziestoletnim letnim doświadczeniem.


Mama Małgosi i Piotrusia. Posiada uprawnienia pilota wycieczek krajowych i zagranicznych, w wolnym czasie chętnie podróżuje. Fotografuje kronikarsko.


Zadania pełnomocnika wykonuje od grudnia 2007 roku w siedzibie Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych przy   ul. Świętojańskiej 22/1.


Kontakt:
tel. (85) 732 82 20, kom. 510 095 630
e-mail: anna.pawlowska@um.bialystok.pl


 

Słowa kluczowe:pełnomocnik
Ostatnia modyfikacja: Alina Normantowicz 21.04.2010, 10:43
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość
Dane kontaktowe

Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych

ul. Świętojańska 22 lok. 1

15-082 Białystok

tel; fax. 85 732 82 20

kom. 510 095 630

centrum@um.bialystok.pl