A A A Change to contrast
Nowe centrum sportowo-rekreacyjne przy ul. Zachodniej
Author Dariusz Korolczuk
Posting date piątek 25 czerwca 2010 15.24

W dniu 25 czerwca - na rozpoczęcie wakacji - Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Włodzimierzem Leszkiem Kusakiem oddali do użytku centrum sportowo-rekreacyjne przy ulicy Zachodniej.

 

Inwestycja ta, realizowana w latach 2009-2010, kosztowała około 1.200.000 zł, a w skład kompleksu sportowego wchodzą: boisko wielofunkcyjne (do gry w piłkę siatkową, koszykową, ręczną, tenisa ziemnego) z nawierzchnią poliuretanową, małe boisko piłkarskie ze sztuczną nawierzchnią oraz 3 place zabaw. Cały teren jest ogrodzony i oświetlony.

 

"Cieszę się że po wielu latach najmłodsi mieszkańcy osiedla Nowe Miasto zyskali taką piękną przestrzeń do zabawy, sportu i rekreacji na świeżym powietrzu. Ważne jest, abyście teraz sami dbali o to, by boisko było czyste i bezpieczne - w końcu jesteście jego małymi gospodarzami" - podkreślał prezydent w rozmowie z dziećmi.

 

"A pomagać Wam będą wychowawcy podwórkowi, którym bardzo dziękujemy za aktywność i pomoc w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży na wszystkich białostockich osiedlach" - dodawał przewodniczący Kusak.

 

Wszystkim rozpoczynającym wakacje życzymy wspaniałej i bezpiecznej zabawy!
 

zachodnia (1)zachodnia (2)zachodnia (3)zachodnia (4)zachodnia (5)zachodnia (6)zachodnia (7)zachodnia (8)zachodnia (9)zachodnia (10)zachodnia (11)zachodnia (12)zachodnia (13)zachodnia (14)zachodnia
Last Modification:Dariusz Korolczuk 28.06.2010, 10:41
Send to friend Print site
If you have any suggestions, please do not hesitate to contact us
Select category
Description:
User email Confirmation link will be sent via this email More info
captcha
Wpisz kod z obrazka
Send mail
Najnowsze na Portalu
Związane tematycznie
Słowa kluczowe