A A A Przełącz na wysoki kontrast
Jagiellonia poznała swojego rywala w III rundzie Ligi Europejskiej oraz Wybory Miss Jagiellonii!
Author Dariusz Korolczuk
Data umieszczenia piątek 16 lipca 2010 15.00

Przeciwnik Jagiellonii Białystok w III Rundzie Ligi Europejskiej to drużyna Aris Saloniki

Aris Saloniki, to drużyna która zajęła 4 miejsce w I lidze greckiej w sezonie 2009/2010

 

Sukcesy zespołu Aris Saloniki:

  • 3 razy mistrz Grecji: 1928, 1932, 1946
  • wicemistrz Grecji: 1980
  • zdobywca Pucharu Grecji: 1970
  • 2 razy finalista Pucharu Grecji: 2003, 2005

 

Pierwszy mecz odbędzie się 29 lipca, a rewanż 5 sierpnia.


We czwartek 22 lipca na placu przed Teatrem Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku odbędzie się prezentacja drużyny Jagiellonii Białystok. Towarzyszyć jej będzie szereg konkursów i zabaw, wśród których niewątpliwie największe zainteresowanie zebranych wzbudzą wybory Miss Jagiellonii. Swoją kandydaturę zgłosić można już teraz, a warto, ponieważ na uczestniczki czekają wspaniałe nagrody (m.in. zagraniczna wycieczka) oraz możliwość przeżycia niezwykłej Jagiellońskiej przygody!

 

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do klubu drogą e-mailową do niedzieli (włącznie). Należy do niego dołączyć dwa zdjęcia – jedno dowolne, drugie „w barwach”. W poniedziałek zostanie potwierdzony udział dziewcząt w konkursie, a następnie czeka je niezwykła sesja zdjęciowa – na stadionie i przy Pucharze Polski! Zdjęcia trafią na Forum Kibiców oraz stronę Jagiellonii, a wraz z tym ruszy głosowanie SMS-owe. Uczestniczka, która uzyska największą ilość głosów, zostanie Miss Jagiellonii!

 

Jednak to nie jedyna możliwość wyróżnienia w konkursie. Tytuły, o które warto powalczyć to Miss Piłkarzy – wybierana przez graczy Jagiellonii oraz Miss Jury, w którego skład wejdą m.in. Michał Probierz wraz z sztabem trenerskim, prezes Cezary Kulesza, Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski oraz inni.

 

Drogie Panie! Nie zastanawiajcie się długo! To świetna okazja, aby wziąć udział w niezwykłej zabawie, a także sięgnąć po prestiżowy tytuł i atrakcyjne nagrody! Wystarczy wejść na stronę internetową: www.jagiellonia.pl lub Forum Kibiców Jagiellonii, skąd można pobrać formularz zgłoszeniowy i gdzie dostępny jest regulamin konkursu. Nie pozwólcie, aby ominęła Was niezapomniana zabawa!
 

Categories SportAktualności
Last Modification:Dariusz Korolczuk 17.07.2010, 08:53
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość
Najnowsze na Portalu
Związane tematycznie
Słowa kluczowe