Strategia Rozwoju Miasta Białegostoku na lata 2011-2020 plus

Informacja o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu Strategii Rozwoju Miasta Białegostoku na lata 2011-2020 plus wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

jpgObwieszczenie Prezydenta Miasta Białegostoku.jpgjpg, 313 KB
pdfDevelopment_Strategy.pdfpdf, 64102,4 KB
pdfStrategia Rozwoju Miasta Białegostoku na lata 2011-2020 plus - projekt.pdfpdf, 3457 KB
pdfPrognoza oddziaływania na środowisko do projektu SRM.pdfpdf, 1375 KB

Prezentacja wyników badań przeprowadzonych w związku z opracowywaniem Strategii Rozwoju Miasta

pptPrezentacja_Strategia.pptppt, 5719 KB

Prezentacja dotycząca konsultacji społecznych związanych z pracami nad Strategią Rozwoju Miasta:

pptPrezentacja_Konsultacje_społeczne.pptppt, 1167 KB
Jak otworzyć pobrane pliki

Raporty z badań dotyczących Strategii Rozwoju Miasta:

pdfRaport_analiza_dokumentów N.pdfpdf, 1839 KB
pdfRaport_NGO N.pdfpdf, 790 KB
pdfRaport_mieszkańcy N.pdfpdf, 2801 KB
pdfRaport_przedsiębiorstwa N.pdfpdf, 2254 KB
pdfRaport z konsultacji społecznych.pdfpdf, 292 KB
pdfRaport z badań zainteresowania mieszkańców wydarzeniami kulturalnymi w Białymstoku.pdfpdf, 672 KB
Jak otworzyć pobrane pliki
Internetowa platforma Konsultacji Społecznych
Jeżeli masz uwagi lub propozycje do tworzonej, nowej Strategii Rozwoju Miasta Białegostoku na lata 2011-2020 plus, prosimy  napisz do nas.
Imię
Nazwisko
Wybierz wiek
Wybierz wykształcenie
Wybierz status
Czym jest Strategia?

Strategia jest długofalowym, deklaratywnym i ogólnym scenariuszem rozwoju miasta, określającym: docelową wizję rozwoju, misję miasta, strategiczne cele i kierunki rozwoju społeczno – gospodarczego, które służyć będą zaspokojeniu potrzeb mieszkańców, a tym samym poprawie jakości ich życia.

Dlaczego Strategia?

Białystok potrzebuje nowej Strategii po to, aby:

• określić misję oraz wizję rozwoju Miasta w przyszłości,
  • wybrać cele strategiczne, priorytety i kierunki rozwoju Miasta,
  • pozyskać wsparcie i akceptację społeczną dla realizacji projektów rozwojowych.