Joanna Monachowicz

Informacje o stypendyście:
Uczennica Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego, Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Białymstoku.
• Uczestniczka licznych seminariów dla oboistów;
Zdobyte nagrody:
• II miejsce na Międzynarodowym Konkursie „The Liutauras Vebra International Oboe Competition 2006”;
• IV miejsce w II Regionalnym Konkursie Wiedzy o Muzyce „Mistrzowie opery”;
• Wyróżnienie I stopnia w Konkursie Instrumentów Dętych Drewnianych w Elblągu.

PROGRAM STYPENDIUM:

Dzięki przyznanemu stypendium stypendystka mogła doskonalić technikę gry na oboju. W ramach programu stypendium przygotowała utwory muzyczne oraz brała udział w kursach, warsztatach i seminariach dla oboistów oraz w eliminacjach do ogólnopolskich konkursów, gdzie zdobyła: I nagrodę w Ogólnopolskim Konkursie Młodych Instrumentalistów im. S.Woytowicza w Jaśle, I nagrodę w I Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Dętych dla uczniów szkół muzycznych II stopnia we Wrocławiu oraz uzyskała tytuł honorowego uczestnika II Ogólnopolskiego Festiwalu Fagotowo-Obojowego w Bytomiu.

Ostatnia modyfikacja: Piotr Szpakowski 21.12.2009, 00:05
Młodzi twórcy - stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku