Piotr Wolanin

Informacje o stypendyście:
Uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego, Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Białymstoku.

• Podopieczny Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci;
• Stypendysta Marszałka Województwa Podlaskiego (2006r.);
• Uczestnik wielu koncertów i kursów;
• W 2002 r. brał udział w nagraniu płyty z kolędami;
Nagrody:
• II nagroda na Makroregionalnych Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli w Warszawie;
• I nagroda na VII Konkursie Młodych Wiolonczelistów we Wrocławiu;
• I nagroda w Konfrontacjach Wiolonczelowych w Bydgoszczy;
• Wyróżnienie w I Konkursie Międzynarodowym „Olimpo Musicale” w Kownie.

PROGRAM STYPENDIUM:

Program stypendium obejmował: udział w koncertach szkolnych w ramach Wiosny Młodzieży Artystycznej, przygotowania do koncertów zorganizowanych przez Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci, udział w Makroregionalnych Przesłuchaniach uczniów klas wiolonczeli w Elblągu, w XXXIII Międzynarodowych Kursach Muzycznych w Łańcucie, w VII Międzynarodowym Kursie Muzycznym w Zamościu, w IV Kursie Mistrzowskim w Busku-Zdroju oraz w IV Ogólnopolskim Forum Młodych Instrumentalistów w Rybniku.

Ostatnia modyfikacja: Piotr Szpakowski 21.12.2009, 00:06
Młodzi twórcy - stypendyści Prezydenta Miasta Białegostoku