A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Stypendyści 2006
Utworzony przez: Karol Lech 03.12.2009, 12:35

W roku 2006 po raz pierwszy przyznane zostały stypendia dla zawodników, którzy stanowią największą nadzieję białostockiego sportu. Laureatami stypendiów na okres lipiec – grudzień 2006 zostali:

 

I stopnia - w wysokości 850zł miesięcznie:

 

  1. Alicja Filipkowska (KS „Podlasie”– lekkoatletyka – rzut młotem)
  2. Paweł Skowroński (UKS „Dojlidy” – kajakarstwo – kanadyjki)
  3. Dariusz Kulesza (MKS „Juvenia” – short track)

 

II stopnia - w wysokości 510zł miesięcznie:

 

  1. Katarzyna Piecielska (UKS Kaliber – strzelectwo sportowe, konkurencja – ruchoma tarcza)
  2. Patrycja Klekotka (AZS Białystok – piłka siatkowa)
  3. Karol Sienkiewicz (KS „Podlasie” – lekkoatletyka – biegi krótkie)
  4. Jacek Roszko (KS „Podlasie” – lekkoatletyka – sprint)
  5. Maciej Mierzyński (KS „Cristal” – boks)
  6. Karolina Regucka (MKS „Juvenia” – short track)

 

III stopnia - w wysokości 336zł miesięcznie:

 

  1. Łukasz Toczyłowski (UKS „Osiedla Bacieczki” – trójbój siłowy)
  2. Anna Kaczyńska (BKKK„Kanku” – karate kyokushin - kumite)
  3. Natalia Monika Tchorzewska (UKS „Dwudziestka” – kajakarstwo)
  4. Justyna Sachmacińska (AZS Białystok – piłka siatkowa)
  5. Katarzyna Kalinowska (AZS Białystok – piłka siatkowa)
  6. Paweł Lewko (PSSON „Start” - pływanie)
  7. Bartosz Ołdyński (KS „Podlaskie Towarzystwo Szermiercze” – szermierka – szabla mężczyzn)
  8. Adrian Tomaszewski (UKS „19 Bojary” – lekkoatletyka – 110m przez płotki)
  9. Jakub Prystrom (UKS „19 Bojary” – lekkoatletyka – 100m, 200m i sztafeta 4x100m)
  10. Maciej Hasiec (KS „Podlasie” – zapasy)
  11. Krzysztof Krzywosz (KS „Podlasie” – lekkoatletyka – pchnięcie kulą, rzut dyskiem)
  12. Marcin Jabłoński (MKS „Juvenia” – pływanie)
  13. Anna Dowgiert (MKS „Juvenia” – pływanie)
  14. Dawid Sławiński (KS „Cristal” – boks)
  15. Krystian Sielawa (BKS „Hetman” – boks)
  16. Patrycja Maliszewska (MKS „Juvenia” – short track)
  17. Ewa Jarocka (UKS „Hubal” – badminton)
  18. Roman Izbicki (MKS "Juvenia" - short track)
Słowa kluczowe:stypedyścistypendia
Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 24.08.2010, 12:49
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość