A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Stypendyści 2007
Utworzony przez: Karol Lech 03.12.2009, 13:09

Laureatami stypendiów sportowych na okres od stycznia do grudnia 2007 roku zostali:

 

I stopnia - w wysokości 808 zł. miesięcznie:

 

  1. Paweł Skowroński – UKS „Dojlidy” – kajakarstwo - kanadyjki
  2. Dariusz Kulesza – MKS „Juvenia” – short track

 

II stopnia - w wysokości 500 zł. miesięcznie:

 

  1. Jacek Roszko – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - sprint
  2. Paweł Lewko – PSSON „Start” – pływanie
  3. Maciej Hasiec – KS „Podlasie” – zapasy
  4. Paulina Siemieniako – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - sprint
  5. Tatsiana Myshkevich – UKS „Kaliber” – strzelectwo - karabin
  6. Karolina Regucka – MKS „Juvenia” – short track
  7. Patrycja Maliszewska – MKS „Juvenia” – short track

 

III stopnia - w wysokości 284 zł. miesięcznie:

 

  1. Adam Citko – UKS „Osiedla Bacieczki” – trójbój siłowy
  2. Anna Ciwoniuk – UKS „Trzynastka” – szermierka - szabla kobiet
  3. Anna Kaczyńska – BKKK „Kanku” – karate kyokushin – kumite
  4. Natalia Monika Tchorzewska – UKS „Dwudziestka” – kajakarstwo
  5. Anna Dowgiert – MKS Juvenia – pływanie
  6. Bartosz Bogdan – MKS Juvenia – pływanie
  7. Michał Korzeniecki – UKS „19 Bojary” – lekka atletyka - 110m i 300m przez płotki
  8. Krystian Sielawa – BKS „Hetman” – boks
  9. Kamil Szeremeta – BKS „Hetman” – boks
  10. Anna Łazarska – BKS „Hetman” – judo
  11. Katarzyna Cichosz – KS „Cristal” – boks
  12. Maciej Mierzyński – KS „Cristal” – boks
  13. Dawid Sławiński – KS „Cristal” – boks
  14. Tomasz Kułakowski – Koluch Sumo Białystok – sumo
  15. Grzegorz Kiełpiński – Stowarzyszenie Sportowe „HUMAN” – kickboxing
  16. Ewa Piotrowska – UKS „Hubal” – badminton
  17. Michał Lićwinko – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - pchnięcie kulą
  18. Piotr Radziwon – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - pchnięcie kulą
  19. Łukasz Mróz – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - skok wzwyż
  20. Kamila Stepaniuk – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - skok wzwyż
  21. Przemysław Lewko – KS „Podlasie” – lekkoatletyka - 200m, 400m
  22. Anna Romanowicz – MKS „Juvenia” – short track
  23. Roman Izbicki – MKS „Juvenia” – short track
  24. Sławomir Wilczewski – MOSP Jagiellonia Białystok – piłka nożna
  25. Maciej Majewski – MOSP Jagiellonia Białystok – piłka nożna
  26. Katarzyna Piecielska – UKS „Kaliber” – strzelectwo – tarcza ruchoma
Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 24.08.2010, 13:16
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość