A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Stypendyści 2008
Utworzony przez: Karol Lech 03.12.2009, 13:29

Zawodnicy, którzy otrzymali Stypendia Prezydenta Miasta Białegostoku za osiągnięcia w krajowym lub miedzynarodowym współzawodnictwie sportowym na 2008r. :

 

I. Lista stypendystów w II półroczu 2008r. – Sport Kwalifikowany:


1) Dyscypliny zespołowe:

 

UKS „Dojlidy” Białystok: Kwota miesięcznie:

  1. Piotr Marcin Napiórkowski - tenis stołowy 1500 zł.
  2. Marcin Czerniawski - tenis stołowy 1500 zł.
  3. Filip Młynarski - tenis stołowy 1500 zł.
  4. Liu Wej - tenis stołowy 1500 zł.

UKS „Hubal” Białystok:

  1. Mateusz Dubowski – badminton 1500 zł.
  2. Ewa Piotrowska - badminton 1500 zł.
  3. Urszula Onichimiuk - badminton 1500 zł.
  4. Julita Grzegorzewska - badminton 1500 zł.

Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej:

  1. Marzena Korol – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  2. Iwona Gosko – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  3. Katarzyna Kuczyńska – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  4. Julita Olszyńska – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  5. Katarzyna Obacz – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  6. Izabela Emilia Sołowiej – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  7. Anna Korol – piłka siatkowa kobiet 525 zł.
  8. Martyna Malinowska – piłka siatkowa kobiet 525 zł.

MOKS „Słoneczny Stok”:

  1. Przemysław Borsuk – piłka ręczna 525 zł.
  2. Tomasz Zinówko – piłka ręczna 525 zł.
  3. Krzysztof Derewońko – piłka ręczna 525 zł.
  4. Przemysław Kiedysz – piłka ręczna 525 zł.
  5. Ernest Dziekoński – piłka ręczna 525 zł.
  6. Modest Dziekoński – piłka ręczna 525 zł.
  7. Jacek Bobowski – piłka ręczna 525 zł.
  8. Szczepan Zyskowski – piłka ręczna 525 zł.
  9. Krzysztof Gieniusz – piłka nożna - futsal 700 zł.
  10. Dariusz Gołdowski – piłka nożna - futsal 700 zł.
  11. Rafał Muczyński – piłka nożna - futsal 700 zł.
  12. Michał Osypiuk – piłka nożna - futsal 700 zł.
  13. Karol Szczawiński – piłka nożna – futsal 700 zł.
  14. Grzegorz Pieczywek – piłka nożna – futsal 700 zł.
  15. Janusz Miczejko – piłka nożna – futsal 700 zł.
  16. Łukasz Andzielewicz – piłka nożna – futsal 700 zł.
  17. Marcin Rafał Jarkowski – tenis stołowy – I liga 850 zł.
  18. Sławomir Cylwik – tenis stołowy – I liga 850 zł.
  19. Daniel Puchalski – tenis stołowy – I liga 850 zł.
  20. Piotr Zdzienicki – tenis stołowy – I liga 850 zł.
  21. Bogusław Cylwik – tenis stołowy – II liga 700 zł.
  22. Kamil Puchalski – tenis stołowy – II liga 700 zł.

AZS Białystok:

  1. Marlena Mieszała – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  2. Katarzyna Walawender – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  3. Ilona Kamila Gierak – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  4. Anna Manikowska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  5. Joanna Małgorzata Szeszko – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  6. Katarzyna Kalinowska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  7. Magdalena Feiruz Saad – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  8. Dominika Koczorowska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.

2) Dyscypliny indywidualne:

BKS Hetman: Kwota miesięcznie:

  1. Marcin Łęgowski – boks 750 zł.
  2. Mirosław Nowosada – boks 750 zł.
  3. Krzysztof Zimnoch – boks 750 zł.
  4. Paweł Głażewski – boks 750 zł.
  5. Robert Świerzbiński – boks 750 zł.
  6. Kamil Szeremeta – boks 750 zł.
  7. Anna Łazarska – judo 750 zł.

Kaisho Karate Klub:

  1. Agnieszka Olszewska - karate WKF, shotokan 750 zł.
  2. Ariel Supruniuk - karate WKF, shotokan 750 zł.

MKS „Juvenia”:

  1. Agnieszka Olechnicka – short track 750 zł.
  2. Bartosz Konopko – short track 850 zł.
  3. Agnieszka Tawrel – short track 750 zł.
  4. Dariusz Kulesza – short track 750 zł.
  5. Karolina Regucka – short track 750 zł.
  6. Agnieszka Bawerna – short track 850 zł.
  7. Anna Romanowicz – short track 850 zł.
  8. Patrycja Maliszewska – short track 850 zł.
  9. Anna Twarowska – short track 750 zł.
  10. Marcin Makarczuk-Jackowski – short track 750 zł.
  11. Jakub Borowski – short track 750 zł.
  12. Łukasz Michalczuk – short track 750 zł.
  13. Jakub Jaworski – short track 750 zł.
  14. Beata Podwysocka – short track 750 zł.
  15. Rafał Piórecki – short track 750 zł.
  16. Anna Dowgiert – pływanie 750 zł.
  17. Piotr Safrończyk – pływanie 750 zł.

Klub Sportowy Cristal:

  1. Piotr Gudel – boks 750 zł.
  2. Maciej Mierzyński – boks 750 zł.

Klub Sportowy „Podlasie”:

  1. Magdalenia Siemion – lekkoatletyka – bieg na 100m 750 zł.
  2. Jacek Roszko – lekkoatletyka – bieg na 100m 750 zł.
  3. Paulina Siemieniako - lekkoatletyka – bieg na 100m 750 zł.
  4. Kamila Stepaniuk – lekkoatletyka – skok wzwyż 850 zł.
  5. Maciej Hasiec – zapasy styl wolny 750 zł.
  6. Michał Smalec – lekkoatletyka - biegi długie 750 zł.
  7. Malwina Sobierajska – lekkoatletyka – rzut młotem 750 zł.
  8. Krzysztof Krzywosz – lekkoatletyka – rzut kulą 750 zł.
  9. Krystyna Danilczyk-Zabawska – LA – pchniecie kulą 750 zł

SKS „Cresovia”:

  1. Michał Mróz – kajakarstwo 750 zł.

UKS „Dojlidy”:

  1. Paweł Skowroński – kajakarstwo – kanadyjki 850 zł.

Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej:

  1. Małgorzata Sobolewska – piłka siatkowa plażowa 750 zł.

STYPENDIUM NADZIEJA OLIMPIJSKA przyznane na okres lipiec - sierpień:

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”: Kwota miesięcznie:

  1. Anna Omielan – pływanie 2200 zł.
  2. Anna Raszczuk – lekkoatletyka 2200 zł.
  3. Krzysztof Smorszczewski – lekkoatletyka 2200 zł.
  4. Wojciech Kosowski – strzelectwo sportowe 2200 zł.
  5. Barbara Barszcz – tenis stołowy 2200 zł.
Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 25.08.2010, 08:12
Stypendyści 2008
Utworzony przez: Karol Lech 03.12.2009, 13:29

II. Lista stypendystów - młodszych sportowców II półrocze 2008r.:


Stypendia I stopnia - w wysokości 600 zł. miesięcznie:

  1. Jakub Ginter – MKS Juvenia – short-track
  2. Paweł Lewko – PSSON Start – pływanie
  3. Anna Ciwoniuk – UKS Trzynastka – szermierka, szabla kobiet
  4. Agnieszka Twerdochlib – PSSON Start – pływanie
  5. Adam Włoskowski – PSSON Start – pływanie

Stypendia II stopnia - w wysokości 275 zł. miesięcznie:

  1. Krzysztof Piecielski – MKS Juvenia – short-track
  2. Paula Bzura – MKS Juvenia – short-track
  3. Marcin Bogdan – MKS Juvenia – short-track
  4. Dawid Rzemieniecki – MKS Juvenia – short-track
  5. Joanna Adamska – MKS Juvenia – short-track
  6. Natalia Kozłowska – MKS Juvenia – short-track
  7. Agata Bogdan – MKS Juvenia – short-track
  8. Anna Wojtulewicz – KS Podlasie – LA – biegi wytrzymałościowe
  9. Łukasz Mróz – KS Podlasie – LA – skok wzwyż
  10. Damian Roszko – KS Podlasie – LA – biegi średnie
  11. Katarzyna Głowacka – KS Podlasie – LA – sprint
  12. Mateusz Suchocki – KS Podlasie – LA – rzut młotem
  13. Martyna Bielawska – KS Podlasie – LA – skok w dal i skok wzwyż
  14. Agnieszka Krajewska – KS Podlasie – LA – biegi krótkie
  15. Przemysław Lewko – KS Podlasie – LA – bieg na 400m
  16. Łukasz Piwowarczyk – KS Podlasie – LA – zapasy
  17. Adam Kosmaczewski – KS Podlasie – LA – zapasy
  18. Jakub Kosiński – UKS Trzynastka – szermierka
  19. Beata Babińska – UKS Trzynastka – szermierka
  20. Dawid Sławiński – KS Cristal – boks
  21. Karolina Bagnowska – KS Cristal - boks
  22. Justyna Nowak - UKS Kaliber - strzelectwo
  23. Anna Chyżyńska - UKS Kaliber - strzelectwo
  24. Grzegorz Lewoc – UKS Kaliber - strzelectwo
  25. Jarosław Chyżyński – UKS Kaliber - strzelectwo
  26. Anna Motylewska – UKS Kaliber - strzelectwo
  27. Kamil Zdzienicki – UKS Dojlidy – tenis stołowy
  28. Mateusz Czernik – UKS Dojlidy – tenis stołowy
  29. Rafał Grzegorczuk – Kaisho Karate Klub – kumie, kata
  30. Mariusz Korowaj – Kaisho Karate Klub – kumie, kata
  31. Bartosz Głowacki – Kaisho Karate Klub – kumie, kata
  32. Anna Skibicka – Kaisho Karate Klub – kumie, kata
  33. Michał Korzeniecki – UKS 19 Bojary – LA – 400m p.płotki
  34. Klaudia Konopko – UKS 19 Bojary – LA – sprint
  35. Wojciech Nowak – UKS 19 Bojary – LA – 400m i 300m p.płotki
  36. Krystian Sielawa – BKS Hetman - boks
  37. Dominika Wysocka – BKS Hetman - judo
  38. Robert Pietrzak – UKS Wygoda – kolarstwo
  39. Edyta Tarasewicz – UKS Hubal – badminton
  40. Konrad Baranowski – UKS Hubal – badminton
  41. Jakub Kardasz – SKS Cresovia - kajakarstwo
  42. Bartosz Ołdyński – Podlaskie Towarzystwo Szermiercze Jagiellończyk – szermierka
  43. Piotr Bobras – Białostockie Towarzystwo Szachowe – szachy
  44. Kinga Jabłońska – UKS Ósemka – tenis stołowy
  45. Bartosz Botwina – Husarz Białystok – muay tai.

Stypendia III stopnia – w wysokości 150 zł. miesięcznie:

  1. Łukasz Opryszczko – KS Podlasie – zapasy
  2. Damian Zorczykowski– KS Podlasie – zapasy
  3. Michał Tarasewicz– KS Podlasie – zapasy
  4. Mateusz Joka – KS Podlasie – zapasy
  5. Maja Rakowska – UKS Trzynastka – szermierka
  6. Joanna Cylwik – Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej – piłka siatkowa
  7. Małgorzata Właszczuk – Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej – piłka siatkowa
  8. Magdalena Chańko – Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej – piłka siatkowa
  9. Marta Okruszko – Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej – piłka siatkowa
  10. Łukasz Milewski – UKS Wygoda – kolarstwo
  11. Michał Śmiłowski – UKS Hubal – badminton


 

III. Lista stypendystów w I półroczu 2008r. – Sport Kwalifikowany:

 

1) Dyscypliny zespołowe:

 

Uczniowski Klub Sportowy „Dojlidy” Białystok: Kwota miesięcznie:

  1. Piotr Marcin Napiórkowski - tenis stołowy 1000 zł.
  2. Marcin Czerniawski - tenis stołowy 1000 zł.
  3. Piotr Chmiel - tenis stołowy 1000 zł.
  4. Paweł Chmiel - tenis stołowy 1000 zł.

 

Podlaski Klub Koszykówki „Żubry Białystok”:

  1. Andrzej Misiewicz - koszykówka męska 700 zł.
  2. Rafał Kulikowski - koszykówka męska 700 zł.
  3. Piotr Brzozowski - koszykówka męska 700 zł.
  4. Aleksy Olszewski - koszykówka męska 700 zł.
  5. Łukasz Wilczek - koszykówka męska 700 zł
  6. Marcin Krajewski - koszykówka męska 700 zł.
  7. Marcin Monach - koszykówka męska 700 zł.
  8. Tomasz Kujawa - koszykówka męska 700 zł.

 

Białostocki Klub Sportowy „Hetman”:

  1. Andrzej Liczik - boks 1500 zł.
  2. Marcin Łęgowski - boks 1500 zł.
  3. Mirosław Nowosada - boks 1500 zł.
  4. Krzysztof Zimnoch - boks 1500 zł.
  5. Paweł Głażewski - boks 1000 zł.
  6. Robert Świerzbiński - boks 1000 zł.
  7. Kamil Szeremeta - boks 700 zł.
  8. Piotr Sielawa - boks 700 zł.
  9. Paweł Juszczyk - boks 700 zł.
  10. Piotr Gudel - boks 500 zł.

 

Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej:

  1. Marzena Korol – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  2. Marta Sasimowicz – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  3. Katarzyna Piwko – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  4. Julita Olszyńska – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  5. Magdalena Dąbrowska – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  6. Małgorzata Właszczuk – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  7. Marta Okruszko – piłka siatkowa kobiet 700 zł.
  8. Magdalena Chańko – piłka siatkowa kobiet 700 zł.

 

Międzyszkolny Osiedlowy Klub Sportowy „Słoneczny Stok”:

  1. Przemysław Borsuk – piłka ręczna 525 zł.
  2. Andrzej Nocny – piłka ręczna 525 zł.
  3. Krzysztof Derewońko – piłka ręczna 525 zł.
  4. Przemysław Kiedysz – piłka ręczna 525 zł.
  5. Ernest Dziekoński – piłka ręczna 525 zł.
  6. Modest Dziekoński – piłka ręczna 525 zł.
  7. Jacek Bobowski – piłka ręczna 525 zł.
  8. Jarosław Ołdakowski – piłka ręczna 525 zł.
  9. Marcin Rafał Jarkowski – tenis stołowy 750 zł.
  10. Jakub Fiedorczuk – tenis stołowy 750 zł.
  11. Sławomir Cylwik – tenis stołowy 750 zł.
  12. Piotr Zdzienicki – tenis stołowy 750 zł.

 

Akademicki Związek Sportowy Białystok:

  1. Ilona Kamila Gierak – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  2. Marta Wrzesińska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  3. Justyna Sachmacińska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  4. Joanna Małgorzata Szeszko – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  5. Katarzyna Kalinowska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  6. Magdalena Feiruz Saad – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  7. Dominika Koczorowska – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.
  8. Dorota Wierkin – piłka siatkowa kobiet 1125 zł.

 

Jagiellonia Białystok S. S. A.:

  1. Mateusz Cieluch – piłka nożna 1000 zł.
  2. Dariusz Jarecki – piłka nożna 1000 zł.
  3. Karol Janik – piłka nożna 1000 zł.
  4. Jacek Markiewicz – piłka nożna 1000 zł.
  5. Marcin Truszkowski – piłka nożna 1000 zł.
  6. Adrian Napierała – piłka nożna 1000 zł.
  7. Grzegorz Sandomierski – piłka nożna 1000 zł.
  8. Mariusz Dzienis – piłka nożna 1000 zł.
  9. Dariusz Łatka – piłka nożna 1000 zł.
  10. Jacek Falkowski – piłka nożna 1000 zł.
  11. Jacek Banaszyński – piłka nożna 1000 zł.
  12. Bartłomiej Niedziela – piłka nożna 1000 zł.
  13. Marek Wasiluk – piłka nożna 1000 zł.
  14. Aleksander Kwiek – piłka nożna 1000 zł.

2) Dyscypliny indywidualne:

Kaisho Karate Klub: Kwota miesięcznie:

  1. Agnieszka Olszewska – karate WKF, shotokan 750 zł.

 

Międzyszkolny Klub Sportowy „Juvenia”:

  1. Agnieszka Olechnicka – short track 750 zł.
  2. Bartosz Konopko – short track 750 zł.
  3. Tomasz Wróblewski – short track 750 zł.
  4. Dariusz Kulesza – short track 750 zł.
  5. Karolina Regucka – short track 750 zł.
  6. Agnieszka Bawerna – short track 750 zł.
  7. Anna Romanowicz – short track 750 zł.
  8. Patrycja Maliszewska – short track 750 zł.

 

Towarzystwo Lotnicze Białystok:

  1. Tomasz Kudaszewicz – paralotnie z napędem (PŁ1, PF1) 1000 zł.
  2. Maciej Zaczeniuk – paralotnie z napędem (PŁ1, PF1) 750 zł.

 

Klub Sportowy „Podlasie”:

  1. Magdalena Siemion – lekkoatletyka – bieg na 100m 750 zł

 

Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU”:

  1. Anna Kaczyńska – karate kyokushin 1000 zł.

 

Spółdzielczy Klub Sportowy „Cresovia”:

  1. Michał Mróz – kajakarstwo 750 zł.

 

Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej:

  1. Małgorzata Sobolewska – piłka siatkowa plażowa 750 zł.

STYPENDIUM NADZIEJA OLIMPIJSKA przyznane od stycznia do sierpnia 2008r.

Klub Sportowy „Podlasie”: Kwota miesięcznie:

  1. Maciej Hasiec – zapasy styl wolny 1900 zł.
  2. Kamila Stepaniuk – lekkoatletyka – skok wzwyż 1900 zł.
  3. Jacek Roszko – lekkoatletyka – bieg na 100m 1900 zł.
  4. Paulina Siemieniako – lekkoatletyka – bieg na 100 m 1900 zł.
  5. Krystyna Danilczyk Zabawska – LA – pchnięcie kulą 1900 zł.

 

Uczniowski Klub Sportowy „Dojlidy”:

  1. Paweł Skowroński – kajakarstwo – kanadyjki 1900 zł.

 

IV. Lista stypendystów - młodszych sportowców I półrocze 2008r.:


Stypendia I stopnia - w wysokości 600 zł miesięcznie:

 

  1. Mateusz Ruschewski – KS Podlasie – LA – rzut oszczepem
  2. Karolina Bagnowska – KS Cristal – boks
  3. Paula Bzura – MKS Juvenia - short-track
  4. Agnieszka Twerdochlib – PSSON Start – pływanie
  5. Adam Włoskowski – PSSON Start – pływanie
  6. Anna Omielan – PSSON Start – pływanie

 

Stypendia II stopnia - w wysokości 300 zł miesięcznie:

 

  1. Krystian Sielawa – BKS Hetman – boks
  2. Rafał Kuczynko – BKS Hetman – boks
  3. Agnieszka Krajewska – KS Podlasie – LA – biegi krótkie
  4. Przemysław Lewko – KS Podlasie – LA – biegi na 400m
  5. Tomasz Suchocki – KS Podlasie – LA – rzut dyskiem
  6. Łukasz Mróz – KS Podlasie – LA – skok wzwyż
  7. Martyna Bielawska – KS Podlasie – LA – sprint
  8. Anna Wojtulewicz – KS Podlasie – LA – biegi wytrzymałościowe
  9. Łukasz Opryszczko – KS Podlasie – LA – zapasy
  10. Łukasz Piwowarczyk – KS Podlasie – LA – zapasy
  11. Mateusz Joka – KS Podlasie – LA – zapasy
  12. Justyna Nowak – UKS Kaliber – strzelectwo sportowe
  13. Katarzyna Picielska – UKS Kaliber – strzelectwo sportowe
  14. Jarosław Czyżyński – UKS Kaliber – strzelectwo sportowe
  15. Grzegorz Lewoc – UKS Kaliber – strzelectwo sportowe
  16. Anna Dowgiert – MKS Juvenia – pływanie
  17. Marcin Jabłoński – MKS Juvenia – pływanie
  18. Rafał Piórecki – MKS Juvenia – short-track
  19. Jakub Borowski – MKS Juvenia – short-track
  20. Marcin Makarczyk-Jackowski – MKS Juvenia – short-track
  21. Beata Podwysocka – MKS Juvenia – short-track
  22. Robert Pietrzak – UKS Wygoda – kolarstwo
  23. Bartosz Ołdyński – Podlaskie Towarzystwo Szermiercze
  24. Jakub Kosiński – Podlaskie Towarzystwo Szermiercze
  25. Julita Grzegorzewska – UKS Hubal – badminton
  26. Ewa Piotrowska – UKS Hubal – badminton
  27. Julita Markowska – UKS Hubal – badminton
  28. Edyta Tarasiewicz – UKS Hubal – badminton
  29. Piotr Bobras – Białostockie Towarzystwo szachowe - szachy
  30. Michał Korzeniecki – UKS 19 Bojary – LA biegi 110m, 400m ppł
  31. Wojciech Nowak – UKS 19 Bojary – LA – 300m ppł
  32. Mariusz Gogol – MOSP Jagiellonia Białystok
  33. Piotr Czapliński – MOSP Jagiellonia Białystok
  34. Michał Adrian Fidziukiewicz – MOSP Jagiellonia Białystok
  35. Michał Steć – MOSP Jagiellonia Białystok
  36. Adam Kisiel – MOSP Jagiellonia Białystok
  37. Bartosz Sulkowski – MOSP Jagiellonia Białystok
  38. Dawid Sławiński – KS Cristal – boks
  39. Maciej Mierzyński – KS Cristal – boks
  40. Kamil Popławski – Kaisho Karate Klub – karate shotokan, WKF, kumie
  41. Małgorzata Święc – Białostocki Klub Oyama Karate – karate
  42. Beata Babińska – UKS Trzynastka – szermierka, szabla
Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 25.08.2010, 08:13
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość