A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Stypendyści 2009
Utworzony przez: Karol Lech 03.12.2009, 13:09

Ogółem zarówno w 1 półroczu b.r. jak i w 2 półroczu b.r Stypendia Sportowe Prezydenta Miasta Białegostoku, które są wyrazem uznania dla prezentowanego przez zawodnika poziomu sportowego, otrzymało 364 zawodników, w tym 17 zawodników otrzymało Stypendia Olimpijskie. Na stypendia w 2009 roku rozdysponowano kwotę ogółem 1.200.000zł

W gronie stypendystów na II półrocze 2009r. znaleźli się następujący zawodnicy (kwoty miesięcznie):

1) Dyscypliny zespołowe:

Dzielnicowe Towarzystwo Sportowe HELIOS:

1. Bartosz Łuckiewicz – futsal 600 zł.
2. Mariusz Wiszowaty - futsal 600 zł.
3. Adrian Pogorzelski - futsal 600 zł.
4. Karol Domalewski - futsal 600 zł.
5. Marcin Dzierżko - futsal 600 zł.
6. Marcin Bochenek - futsal 600 zł.
7. Norbert Jendruczek - futsal 600 zł.
8. Mariusz Tymiński - futsal 600 zł.

UKS „Hubal” Białystok:

1. Julita Grzegorzewska – badminton 1000 zł.
2. Mateusz Dubowski - badminton 1000 zł.
3. Urszula Onichimiuk - badminton 1000 zł.
4. Michał Rogalski - badminton 1000 zł.
5. Ewa Piotrowska – badminton 1000 zł.
6. Edyta Tarasewicz – badminton 1000 zł.
7. Ewa Jarocka – badminton 1000 zł.
8. Michał Śmiłowski – badminton 400 zł.
9. Konrad Baranowski – badminton 400 zł.
10. Bartosz Klimowicz – badminton 400 zł.

MOKS „Słoneczny Stok”:

1. Marcin Rafał Jarkowski – tenis stołowy – I liga 700 zł.
2. Sławomir Cylwik – tenis stołowy – I liga 700 zł.
3. Bogusław Cylwik – tenis stołowy – I liga 700 zł.
4. Piotr Zdzienicki – tenis stołowy – I liga 700 zł.
5. Kamil Puchalski – tenis stołowy (1 miejsce na OOM) 350 zł
6. Krzysztof Gieniusz - futsal 700 zł.
7. Michał Tchórznicki - futsal 700 zł.
8. Krzysztof Kożuszkiewicz - futsal 700 zł.
9. Michał Osypiuk - futsal 700 zł.
10. Karol Szczawiński– futsal 700 zł.
11. Błażej Okuła– futsal 700 zł.
12. Kamil Stoczko– futsal 700 zł.
13. Adrian Citko– futsal 700 zł.
14. Przemysław Borsuk – piłka ręczna 500 zł.
15. Marcin Kobus – piłka ręczna 500 zł.
16. Grzegorz Klepacki – piłka ręczna 500 zł.
17. Karol Kosiński – piłka ręczna 500 zł.
18. Krzysztof Adrian Kiczkajło – piłka ręczna 500 zł.
19. Mateusz Malinowski – piłka ręczna 500 zł.
20. Jacek Bobowski – piłka ręczna 500 zł.
21. Szczepan Zyskowski – piłka ręczna 500 zł.

Pronar-Zeto-Astwa AZS Białystok:

1. Ilona Kamila Gierak – piłka siatkowa kobiet 800 zł.
2. Joanna Małgorzata Szeszko – piłka siatkowa kobiet 800 zł.
3. Katarzyna Kalinowska – piłka siatkowa kobiet 800 zł.
4. Magdalena Feiruz Saad – piłka siatkowa kobiet 800 zł.

Podlaski Klub Koszykówki „ŻUBRY”:

1. Łukasz Kaczanowski – koszykówka 650 zł.
2. Mariusz Rapucha – koszykówka 650 zł.
3. Tomasz Kujawa – koszykówka 650 zł.
4. Arkadiusz Zabielski – koszykówka 650 zł.
5. Adrian Stolarz – koszykówka 650 zł.
6. Rafał Kulikowski – koszykówka 650 zł.
7. Piotr Brzozowski – koszykówka 650 zł.
8. Krzysztof Łotowski – koszykówka 650 zł.

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych START:

1. Konrad Andrzejuk – goalball 400 zł.
2. Tadeusz Buraczewski – goalball 400 zł.
3. Tomasz Sokół – goalball 400 zł.
4. Jerzy Wysocki – goalball 400 zł.
5. Radosław Popławski – goalball 400 zł.

2) Dyscypliny indywidualne:

BKS Hetman:

1. Marcin Łęgowski – boks 1000 zł.
2. Mirosław Nowosada – boks 1000 zł.
3. Krzysztof Zimnoch – boks 1000 zł.
4. Robert Świerzbiński – boks 1000 zł.
5. Kamil Szeremeta – boks 1000 zł.
6. Andrzej Liczik – boks 1000 zł.
7. Michał Syrowatka – boks 1000 zł.
8. Grzegorz Kiełpiński – boks 600 zł.
9. Paweł Juszczyk – boks 600 zł.
10. Piotr Sielawa – boks 600 zł.
11. Bartosz Kuc – boks 400 zł.
12. Krystian Sielawa – boks 400 zł.
13. Beata Koroniecka – boks 400 zł.

Klub Sportowy "Cristal":

1. Piotr Gudel – boks 1000 zł.
2. Maciej Mierzyński – boks 600 zł.
3. Łukasz Opiłowski – boks 400 zł.
4. Roger Hryniuk – boks 400 zł.
5. Adam Bielawski – boks 400 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka” Białystok:

1. Anna Ciwoniuk – szermierka 600 zł.

Klub Sportowy „Podlasie”:

1. Jacek Roszko– bieg na 100m 1000 zł.
2. Kamila Stepaniuk– skok wzwyż 1000 zł.
3. Krzysztof Krzywosz– pchnięcie kulą 1000 zł.
4. Martyna Bielawska – skok wzwyż 800 zł.
5. Malwina Sobierajska– rzut młotem 600 zł.
6. Kamil Kryński – bieg na 100, 200m. 600 zł.
7. Robert Wajszczuk – zapasy 600 zł.
8. Paula Marta Kopciewska – biegi średnie 400 zł.
9. Paulina Mikiewicz – biegi średnie 400 zł.
10. Damian Roszko – biegi średnie 400 zł.
11. Michał Smalec – biegi długodystansowe 400 zł.
12. Paula Kozłow – zapasy 400 zł.
13. Łukasz Opryszczko – zapasy 600 zł.
14. Maciej Michalczuk – zapasy 600 zł.
15. Maciej Hasiec – zapasy 600 zł.
16. Adam Kosmaczewski – zapasy 600 zł
17. Dariusz Ryżykow – zapasy 600 zł.


SKS „Cresovia”:

1. Karol Andrukiewicz – kajakarstwo 400 zł.
2. Jakub Kardasz – kajakarstwo 400 zł.

UKS „Dojlidy”:

1. Paweł Skowroński – kajakarstwo 1300 zł.

Uczniowski Klub Sportowy Osiedla Bacieczki:

1. Daniel Grabowski – trójbój siłowy 1300 zł.
2. Adam Citko – trójbój siłowy 650 zł.
3. Artur Giczan – trójbój siłowy 650 zł.
4. Andrzej Milanowski – trójbój siłowy 520 zł.


Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Krzysztof Smorszczewski – pchnięcie kulą 1000 zł.
2. Artur Rubaszewski – rzut oszczepem 1000 zł.
3. Anna Raszczuk – rzut dyskiem 1000 zł.
4. Mateusz Woroszył – pchnięcie kulą 1000 zł.
5. Bogusław Kraszewski – lekkoatletyka 1000 zł.
6. Barbara Barszcz – tenis stołowy 1000 zł.
7. Rafał Czuper – tenis stołowy 1000 zł.
8. Adam Włoskowski – pływanie 1000 zł.
9. Agnieszka Twerdochlib – pływanie 1000 zł.
10. Anna Omielan – pływanie 1000 zł.
11. Paweł Lewko – pływanie 1000 zł.
12. Kamil Drągowski – pływanie 1000 zł.
13. Paweł Godlewski – lekkoatletyka 1000 zł.
14. Paweł Bibułowicz – lekkoatletyka 1000 zł.
15. Wojciech Halicki – pchnięcie kulą 600 zł.
16. Michał Storonowicz – tenis stołowy 600 zł.
17. Kamil Gołębski – tenis stołowy 600 zł.
18. Tomasz Juchimowicz – pływanie 400 zł
19. Jakub Kozłowski – pływanie 400 zł.
20. Jakub Busłowski – pływanie 400 zł.
21. Marcin Łaszkiewicz – pływanie 400 zł.
22. Wojciech Spytkowski – pływanie 400 zł.

Białostocki Klub Oyama Karate:

1. Daniel Kostro – karate 400 zł.

Uczniowski Klub Sportowy Tenisa Stołowego „ÓSEMKA”:

1. Kinga Zofia Jabłońska – tenis stołowy 350 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „WYGODA”:

1. Robert Pietrzak – kolarstwo 600 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „TROPS”:

1. Ilona Opalińska – jazda na orientację 1000 zł.
2. Artur Jackiewicz – jazda na orientację 600 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „19 BOJARY”:

1. Klaudia Konopko – lekkoatletyka 400 zł.
2. Michał Korzeniecki – lekkoatletyka 400 zł.

Stypendium Olimpijskie otrzymali:

Klub Sportowy „PODLASIE”:

1. Kamila Stepaniuk – skok wzwyż 800 zł.
2. Krzysztof Krzywosz – pchnięcie kulą 800 zł. 


Stypendium Sportowe na I półrocze 2009r. otrzymali:

1) Dyscypliny zespołowe

UKS „Dojlidy” Białystok:

1. Piotr Marcin Napiórkowski - tenis stołowy 600 zł.
2. Marcin Czerniawski - tenis stołowy 600 zł.
3. Filip Młynarski - tenis stołowy 600 zł.
4. Liu Wej - tenis stołowy 600 zł.
5. Piotr Anchim - tenis stołowy 360 zł.
6. Mateusz Czernik - tenis stołowy 360 zł.
7. Kamil Zdzienicki - tenis stołowy 360 zł.
8. Dymitriy Pereverzev - tenis stołowy 360 zł.

UKS „Hubal” Białystok:

1. Mateusz Dubowski – badminton 600 zł.
2. Ewa Piotrowska - badminton 600 zł.
3. Edyta Tarasewicz - badminton 600 zł.
4. Julita Grzegorzewska - badminton 600 zł.
5. Ewa Jarocka – badminton 600 zł.
6. Przemysław Jabłoński – badminton 240 zł.
7. Bartosz Klimowicz – badminton 240 zł.
8. Michał Śmiłowski – badminton 240 zł.
9. Konrad Baranowski – badminton 240 zł.
10. Urszula Onichimiuk – badminton 240 zł.
11. Michał Rogalski – badminton 240 zł.

Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej:

1. Marzena Korol – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
2. Iwona Gosko – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
3. Marta Wójcik – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
4. Małgorzata Właszczuk – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
5. Katarzyna Obacz – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
6. Marta Okruszko – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
7. Anna Korol – piłka siatkowa kobiet 290 zł.
8. Magdalena Chańko – piłka siatkowa kobiet 290 zł.

MOKS „Słoneczny Stok”:

1. Marcin Rafał Jarkowski – tenis stołowy – I liga 430 zł.
2. Sławomir Cylwik – tenis stołowy – I liga 430 zł.
3. Daniel Puchalski – tenis stołowy – I liga 430 zł.
4. Piotr Zdzienicki – tenis stołowy – I liga 430 zł.
5. Krzysztof Gieniusz – piłka nożna - futsal 360 zł.
6. Michał Tchórznicki – piłka nożna - futsal 360 zł.
7. Rafał Muczyński – piłka nożna - futsal 360 zł.
8. Michał Osypiuk – piłka nożna - futsal 360 zł.
9. Karol Szczawiński – piłka nożna – futsal 360 zł.
10. Błażej Okuła – piłka nożna – futsal 360 zł.
11. Janusz Miczejko – piłka nożna – futsal 360 zł.
12. Adrian Citko – piłka nożna – futsal 360 zł.
13. Przemysław Borsuk – piłka ręczna 290 zł.
14. Tomasz Zinówko – piłka ręczna 290 zł.
15. Krzysztof Derewońko – piłka ręczna 290 zł.
16. Karol Kosiński – piłka ręczna 290 zł.
17. Ernest Dziekoński – piłka ręczna 290 zł.
18. Modest Dziekoński – piłka ręczna 290 zł.
19. Jacek Bobowski – piłka ręczna 290 zł.
20. Szczepan Zyskowski – piłka ręczna 290 zł.

AZS Białystok:

1. Marlena Mieszała – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
2. Katarzyna Walawender – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
3. Ilona Kamila Gierak – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
4. Anna Manikowska – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
5. Joanna Małgorzata Szeszko – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
6. Katarzyna Kalinowska – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
7. Magdalena Feiruz Saad – piłka siatkowa kobiet 480 zł.
8. Dominika Koczorowska – piłka siatkowa kobiet 480 zł.

Podlaski Klub Koszykówki „ŻUBRY”:

1. Piotr Jagoda – koszykówka 380 zł.
2. Mariusz Rapucha – koszykówka 380 zł.
3. Tomasz Kujawa – koszykówka 380 zł.
4. Arkadiusz Zabielski – koszykówka 380 zł.
5. Andrzej Misiewicz – koszykówka 380 zł.
6. Rafał Kulikowski – koszykówka 380 zł.
7. Piotr Brzozowski – koszykówka 380 zł.
8. Kamil Zakrzewski – koszykówka 380 zł.

Drużyna Futbolu Amerykańskiego „LOWLANDERS” Białystok:

1. Damian Kołpak – futbol amerykański 480 zł.
2. Michał Maksimowicz – futbol amerykański 480 zł.
3. Tomasz Żukowski – futbol amerykański 480 zł.

Jagiellonia Białystok S.S.A.:

1. Mariusz Dzienis – piłka nożna 480 zł.
2. Mariusz Gogol – piłka nożna 480 zł.
3. Michał Fidziukiewicz – piłka nożna 480 zł.
4. Dariusz Jarecki – piłka nożna 480 zł.
5. Jacek Falkowski – piłka nożna 480 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „GIMBASKET 15”:

1. Dominik Wieremijewicz – koszykówka 240 zł.
2. Wojciech Kruk – koszykówka 240 zł.
3. Dawid Kromer – koszykówka 240 zł.
4. Przemysław Iwaniuk – koszykówka 240 zł.
5. Przemysław Zawadzki – koszykówka 240 zł.
6. Tomasz Bondar – koszykówka 240 zł.

2) Dyscypliny indywidualne:

BKS Hetman:

1. Marcin Łęgowski – boks 800 zł.
2. Mirosław Nowosada – boks 600 zł.
3. Krzysztof Zimnoch – boks 600 zł.
4. Paweł Juszczyk – boks 600 zł.
5. Robert Świerzbiński – boks 600 zł.
6. Kamil Szeremeta – boks 600 zł.
7. Andrzej Liczik – boks 600 zł.
8. Piotr Sielawa – boks 360 zł.
9. Michał Syrowatka – boks 600 zł.
10. Bartosz Kuc – boks 240 zł.
11. Krystian Sielawa – boks 240 zł.
12. Dominika Wysocka – judo 240 zł.

Kaisho Karate Klub:

1. Agnieszka Olszewska - karate WKF, shotokan 600 zł.
2. Ariel Supruniuk - karate WKF, shotokan 600 zł.
3. Bartosz Głowacki - karate WKF, shotokan 240 zł.
4. Gabriel Klejbuk - karate WKF, shotokan 240 zł.
5. Karolina Orzeł - karate WKF, shotokan 240 zł.

MKS „Juvenia”:

1. Agnieszka Olechnicka – short track 600 zł.
2. Bartosz Konopko – short track 600 zł.
3. Joanna Adamska – short track 240 zł.
4. Dariusz Kulesza – short track 600 zł.
5. Karolina Regucka – short track 600 zł.
6. Agnieszka Bawerna – short track 600 zł.
7. Anna Romanowicz – short track 600 zł.
8. Patrycja Maliszewska – short track 720 zł.
9. Anna Twarowska – short track 240 zł.
10. Marcin Makarczuk-Jackowski – short track 600 zł.
11. Natalia Kozłowska – short track 240 zł.
12. Łukasz Michalczuk – short track 600 zł.
13. Jakub Jaworski – short track 600 zł.
14. Beata Podwysocka – short track 600 zł.
15. Rafał Piórecki – short track 600 zł.
16. Paula Bzura – short track 360 zł.
17. Marcin Bogdan – short track 240 zł.
18. Jakub Ginter – short track 240 zł.
19. Krzysztof Piecielski – short track 240 zł.
20. Dawid Rzemieniecki – short track 240 zł.
21. Agata Bogdan – short track 240 zł.
22. Jakub Borowski – short track 240 zł.
23. Anna Dowgiert – pływanie 600 zł.
24. Piotr Safrończyk – pływanie 360 zł.

Klub Sportowy Cristal:

1. Piotr Gudel – boks 600 zł.
2. Maciej Mierzyński – boks 600 zł.
3. Katarzyna Zaniewska – boks 240 zł.
4. Wojciech Sawicki – boks 240 zł.
5. Karolina Bagnowska – boks 600 zł.
6. Łukasz Opiłowski – boks 240 zł.
7. Dawid Sławiński – boks 240 zł.
8. Robert Kotowicz – boks 240 zł.
9. Roger Hryniuk – boks 240 zł.
10. Patryk Kawrow – boks 240 zł.
11. Patryk Ostaszewski – boks 240 zł.
12. Kamil Dakowicz – boks 240 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „Trzynastka” Białystok:

1. Anna Ciwoniuk – szermierka 320 zł.
2. Maja Rakowska – szermierka 240 zł.

Klub Sportowy „Podlasie”:

1. Magdalenia Siemion – lekkoatletyka – bieg na 100m 600 zł.
2. Jacek Roszko – lekkoatletyka – bieg na 100m 600 zł.
3. Paulina Siemieniako - lekkoatletyka – bieg na 100m 600 zł.
4. Kamila Stepaniuk – lekkoatletyka – skok wzwyż 600 zł.
5. Maciej Hasiec – zapasy styl wolny 600 zł.
6. Michał Smalec – lekkoatletyka - biegi długie 600 zł.
7. Malwina Sobierajska – lekkoatletyka – rzut młotem 360 zł.
8. Krzysztof Krzywosz – lekkoatletyka – pchnięcie kulą 360 zł.
9. Krystyna Danilczyk-Zabawska – LA – pchniecie kulą 600 zł.
10. Piotr Sulima – bieg na 400 m. p. płotki 240 zł.
11. Anna Wojtulewicz – biegi wytrzymałościowe 360 zł.
12. Łukasz Wilamowski – biegi krótkie 240 zł.
13. Emil Hermanowicz – biegi krótkie 240 zł.
14. Małgorzata Raciborska – rzut dyskiem 240 zł.
15. Krzysztof Szalecki – rzut oszczepem 240 zł.
16. Aleksandra Zarecka – skok wzwyż 360 zł.
17. Przemysław Lewko – bieg na 400 m. 240 zł.
18. Martyna Bielawska – skok wzwyż 240 zł.
19. Karol Sienkiewicz – biegi krótkie 240 zł.
20. Damian Roszko – biegi średnie 240 zł.
21. Mateusz Suchocki – biegi krótkie 240 zł.
22. Łukasz Samełko – biegi krótkie 240 zł.
23. Krzysztof Bandoch – skok w dal, trójskok 240 zł.
24. Małgorzata Sadowska – rzut dyskiem 240 zł.
25. Piotr Radziwon – pchnięcie kulą 360 zł.
26. Łukasz Mróz – skok wzwyż 240 zł.
27. Kamil Kryński – bieg na 100, 200m. 600 zł.
28. Damian Zorczykowski – zapasy 240 zł.
29. Paula Kozłow – zapasy 240 zł.
30. Robert Wajszczuk – zapasy 600 zł.
31. Łukasz Piwowarczyk – zapasy 240 zł.
32. Karol Borowski – zapasy 240 zł.
33. Dariusz Ryżykow – zapasy 300 zł.
34. Rafał Borkowski – skok w dal 240 zł.

SKS „Cresovia”:

1. Michał Mróz – kajakarstwo 600 zł.
2. Karol Andrukiewicz – kajakarstwo 240 zł.
3. Andrzej Charytoniuk – kajakarstwo 360 zł.
4. Tomasz Mróz – kajakarstwo 360 zł.
5. Jakub Kardasz – kajakarstwo 240 zł.
6. Natalia Tchórzewska – kajakarstwo 360 zł.

UKS „Dojlidy”:

1. Paweł Skowroński – kajakarstwo 720 zł.

Białostockie Towarzystwo Piłki Siatkowej:

1. Małgorzata Sobolewska – piłka siatkowa plażowa 360 zł.

Białostockie Towarzystwo Szachowe:

1. Piotr Bobras – szachy 360 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „KALIBER”:

1. Jarosław Chyżyński – strzelectwo sportowe 240 zł.
2. Anna Motylewska – strzelectwo sportowe 240 zł.
3. Magdalena Żak – strzelectwo sportowe 240 zł.

Automobilklub Podlaski:

1. Hubert Kalinowski – karting 240 zł.

Uczniowski Klub Sportowy Osiedla Bacieczki:

1. Marian Czarkowski – trójbój siłowy 600 zł.
2. Adam Citko – strzelectwo sportowe 240 zł.
3. Robert Milanowski – strzelectwo sportowe 240 zł.
4. Andrzej Milanowski – strzelectwo sportowe 240 zł.
5. Mateusz Wołowicz – strzelectwo sportowe 400 zł.
6. Artur Giczan – strzelectwo sportowe 600 zł.
7. Tomasz Zambrzycki – strzelectwo sportowe 600 zł.
8. Andrzej Biegański – strzelectwo sportowe 360 zł.
9. Daniel Grabowski – strzelectwo sportowe 600 zł.

Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Krzysztof Smorszczewski – pchnięcie kulą 800 zł.
2. Artur Rubaszewski – rzut oszczepem 600 zł.
3. Wojciech Kosowski – strzelectwo sportowe 600 zł.
4. Michał Storonowicz – tenis stołowy 600 zł.
5. Anna Raszczuk – rzut dyskiem 600 zł.
6. Mateusz Woroszył – pchnięcie kulą 600 zł.
7. Barbara Barszcz – tenis stołowy 600 zł.
8. Adam Włoskowski – pływanie 600 zł.
9. Agnieszka Twerdochlib – pływanie 600 zł.
10. Anna Omielan – pływanie 600 zł.
11. Paweł Lewko – pływanie 600 zł.
12. Jakub Kozłowski – pływanie 240 zł.
13. Jakub Busłowski – pływanie 240 zł.
14. Wojciech Halicki – pchnięcie kulą 600 zł.
15. Paweł Godlewski – lekkoatletyka 600 zł.
16. Paweł Bibułowicz – lekkoatletyka 600 zł.

Białostocki Klub Oyama Karate:

1. Daniel Kostro – karate 240 zł.

Uczniowski Klub Sportowy Tenisa Stołowego „ÓSEMKA”:

1. Kinga Zofia Jabłońska – tenis stołowy 240 zł.

Białostocki Klub Karate Kyokushin „KANKU”:

1. Anna Kaczyńska – karate kyokushin 800 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „WYGODA”:

1. Łukasz Milewski – kolarstwo 240 zł.
2. Robert Pietrzak – kolarstwo 360 zł.

Klub Sportowy Podlaskie Towarzystwo Szermiercze „JAGIELLOŃCZYK”:

1. Bartosz Ołdyński – szermierka 240 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „TROPS”:

1. Iwona Szustkowska – jazda na orientację 240 zł.
2. Artur Jackiewicz – jazda na orientację 240 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „19 BOJARY”:

1. Klaudia Konopko – lekkoatletyka 240 zł.
2. Michał Korzeniecki – lekkoatletyka 240 zł.

Towarzystwo Lotnicze Białystok:

1. Tomasz Kudaszewicz 800 zł.
2. Maciej Zaczeniuk 800 zł.


Stypendium Olimpijskie przyznane na cały 2009 rok otrzymali:


Podlaskie Stowarzyszenie Sportowe Osób Niepełnosprawnych „START”:

1. Anna Omielan – pływanie 500 zł.
2. Adam Włoskowski – pływanie 500 zł.
3. Krzysztof Smorszczewski – lekkoatletyka 500 zł.
4. Agnieszka Twerdochlib – pływanie 500 zł.

Klub Sportowy „CRISTAL”:

1. Maciej Mierzyński – boks 500 zł.
2. Piotr Gudel – boks 500 zł.

Klub Sportowy „PODLASIE”:

1. Krystyna Danilczyk-Zabawska – pchnięcie kulą 500 zł.

Międzyszkolny Klub Sportowy ‘JUVENIA”:

1. Agnieszka Bawerna – short track 800 zł.
2. Patrycja Maliszewska – short track 800 zł.
3. Karolina Regucka – short track 800 zł.
4. Anna Romanowicz – short track 800 zł.
5. Jakub Jaworski – short track 800 zł.
6. Bartosz Konopko – short track 800 zł.
7. Dariusz Kulesza – short track 800 zł.

Uczniowski Klub Sportowy „DOJLIDY”:

1. Paweł Skowroński – kajakarstwo 2200 zł.
 

Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 25.08.2010, 10:40
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość