Serwisy urzędowe

Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Białymstoku. Znajdziesz tam m.in. informacje o podjętych uchwałach, trwających postępowaniach administracyjnych, a także ogłoszonych przetargach, konkursach i naborach na stanowiska urzędnicze.

INFOSZKOŁA umożliwia internetowy dostęp do wszystkich informacji szkolnych niezbędnych dla nauczyciela, ucznia i rodzica.

Zadaniem portalu jest udostępnianie informacji na temat usług publicznych realizowanych drogą elektroniczną. Informacje zawarte na portalu odnoszą się do formy organizacyjno-prawnej, możliwości systemu, sposobu korzystania oraz innych kwestii związanych z platformą.

Zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą młodym twórcom - stypendystom Prezydenta Miasta Białegostoku.

Przespaceruj się szlakiem esperanto. Pobierz mapy proponowanych tras. Przeczytaj informacje o ciekawych obiektach w Białymstoku. Dowiedz się więcej o esperanto w Białymstoku.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową poświęconą przygotowaniu i realizacji miejskiej inwestycji pn. "Zintegrowany system gospodarki odpadami dla aglomeracji białostockiej". Przedmiotowy projekt będzie realizowany ze środków wspólnotowych w ramach PO "Infrastruktura i Środowisko 2007-2013".

Poznaj historię jednego z najpiękniejszych barokowych ogrodów w Polsce i całej Europie. Zobacz jak wyglądał, wygląda i będzie wyglądać zrewitalizowany Ogród Branickich.

Strona poświęcona najznakomitszemu białostockiemu poecie Wiesławowi Kazaneckiemu, patronowi literackiej nagrody Prezydenta Miasta.

Ostatnia modyfikacja: Tomasz Ćwikowski 03.02.2010, 14:51