Konkurs „Społeczna Dusza” 2009
III edycja

Konkurs "Społeczna Dusza" jest adresowany do wszystkich pracowników administracji publicznej oraz jednostek jej podległych z terenu miasta Białegostoku. Ideą Konkursu jest wyróżnienie tych osób, które poza zajęciami zawodowymi poświęcają swój czas na działalność społeczną i charytatywną, by ukazać mieszkańcom naszego Miasta sylwetki osób, które służąc swą wiedzą i doświadczeniem zawodowym pomagają innym.

Szkoła Pomagania Innym

Wolontariat w ostatnich latach stał się nie tylko popularny, ale i też coraz bardziej potrzebny. Wolontariat w instytucjach, wolontariat w biznesie, ale przede wszystkim wolontariat niosący pomoc dzieciom, osobom starszym… Dlatego czas szkolny to pierwszy etap, na którym można pozyskiwać i kształtować przyszłych wolontariuszy.

Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

W roku bieżącym po raz kolejny Prezydent Miasta Białegostoku rozpoczął realizację Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Konkurs miał na celu promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu.

Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych

ul. Świętojańska 22 lok. 1