A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Szkoła Tańca Fair Play


Fair Play Crew (FPC) to marka z Białegostoku. Sześciu mistrzów tańca, sześć unikalnych styli i osobowości. Jedna z najbardziej znanych grup tańca nowoczesnego w Polsce. FPC to finaliści imprez tanecznych w Londynie, Kairze i Polsce.

 

Członkami Fair Play Crew są Rafał Kamiński ROOFI, Cezary Krukowski KRUK, Wojciech Blaszko BLACHA, Karol Niecikowski NIECIK, Piotr Gałczyk GAUA i Błażej  Górski.

 

Założyciele Stowarzyszenia Miłośników Kultury Ulicznej ENGRAM organizującego w kraju i za granicą imprezy kulturalne, promujące kulturę uliczną.

 

Współtwórcy oklaskiwanych przez krytyków i widzów widowisk: „Romeo i Julia”, „Morosophus”, „Fame”, „Vichry” czy „12 ławek”

 

Od 2006 roku organizatorzy międzynarodowej  imprezy tanecznej OVER THE TOP w Białymstoku.

 

Zostali docenieni przez największe, polskie media: "Świadectwo otwartego umysłu" Gazety Wyborczej, stypendium Telewizji Polskiej, udział w polskiej edycji You Can Dance(TVN) oraz w „Selection The Carefree Dance Academy”(MTV).

 

W Czerwcu 2010 dzięki pomocy Miasta Białystok oraz we współpracy z Jarosławem Stańkiem i tancerzami z całej Polski odwiedzili 11 miast wystawiając telesocjostory "Metropolish"

 

Za swoją pracę zostali wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Ministra Kultury RP.
 

 

 

 

 

 

 

Słowa kluczowe:taniec
Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 24.08.2010, 08:24
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość