Szkoła Tańca Fair Play

Fair Play Crew (FPC) to marka z Białegostoku. Sześciu mistrzów tańca, sześć unikalnych styli i osobowości. Jedna z najbardziej znanych grup tańca nowoczesnego w Polsce. FPC to finaliści imprez tanecznych w Londynie, Kairze i Polsce.

Członkami Fair Play Crew są Rafał Kamiński ROOFI, Cezary Krukowski KRUK, Wojciech Blaszko BLACHA, Karol Niecikowski NIECIK, Piotr Gałczyk GAUA i Błażej  Górski.

Założyciele Stowarzyszenia Miłośników Kultury Ulicznej ENGRAM organizującego w kraju i za granicą imprezy kulturalne, promujące kulturę uliczną.

Współtwórcy oklaskiwanych przez krytyków i widzów widowisk: „Romeo i Julia”, „Morosophus”, „Fame”, „Vichry” czy „12 ławek”

Od 2006 roku organizatorzy międzynarodowej  imprezy tanecznej OVER THE TOP w Białymstoku.

Zostali docenieni przez największe, polskie media: "Świadectwo otwartego umysłu" Gazety Wyborczej, stypendium Telewizji Polskiej, udział w polskiej edycji You Can Dance(TVN) oraz w „Selection The Carefree Dance Academy”(MTV).

W Czerwcu 2010 dzięki pomocy Miasta Białystok oraz we współpracy z Jarosławem Stańkiem i tancerzami z całej Polski odwiedzili 11 miast wystawiając telesocjostory "Metropolish"

Za swoją pracę zostali wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Białegostoku oraz Ministra Kultury RP.

Słowa kluczowe:taniec
Ostatnia modyfikacja: Kamil Waligóra 24.08.2010, 08:24