Konkurs "Społeczna Dusza" 2009
Utworzony przez: Roman Tatarzyński 21.01.2010, 10:02

III edycja

Konkurs "Społeczna Dusza" jest adresowany do wszystkich pracowników administracji publicznej oraz jednostek jej podległych z terenu miasta Białegostoku. Ideą Konkursu jest wyróżnienie tych osób, które poza zajęciami zawodowymi poświęcają swój czas na działalność społeczną i charytatywną, by ukazać mieszkańcom naszego Miasta sylwetki osób, które służąc swą wiedzą i doświadczeniem zawodowym pomagają innym.

W związku z rosnącym zainteresowaniem Konkursem już w drugiej edycji grono kandydatów poszerzone zostało o jednostki podległe administracji publicznej, czyli między innymi przedszkola czy szkoły publiczne. Do udziału w tegorocznej odsłonie Konkursu zaproszeni zostali również pracownicy Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz innych jednostek administracji publicznej na terenie Białegostoku.

Mamy nadzieję, że Konkurs stworzył możliwość poznania i zaprezentowania białostoczanom osób, których postawa zainspiruje do aktywnych działań kolejnych mieszkańców, a tym samym pozwoli coraz bardziej rozwijać się społecznościom lokalnym.

Film z Gali "Społeczna Dusza" 2009

Słowa kluczowe:Społeczna Dusza